Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai, siekiant užtikrinti lankytojams spartesnį ir individualesnį naršymą. Naršydami mūsų tinklapyje, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos panaikinti ar blokuoti.

Priskirti prie mėgstamiausių El. paštas Atsispausdinti ši puslapį

Deloitte komandą Lietuvoje papildė Mantas Nocius

2012 m. birželio 7 d. „Didžiojo ketverto“ audito ir verslo konsultacijų kompanijos „Deloitte Lietuva“ gretas papildė Mantas Nocius, kuris užims direktoriaus verslo plėtrai pareigas.
Prieš prisijungdamas prie Deloitte komandos, Mantas Nocius sėkmingai vadovavo Všį „Investuok Lietuvoje“, kuri teikia konsultacijas užsienio bendrovėms įžengiant ir vėliau plėtojant veiklą Lietuvoje. Anksčiau Mantas dirbo Lietuvos Respublikos ministro pirmininko patarėju, taip pat turi dvylikos metų patirtį Pasaulio banko skyriuje Lietuvoje.
„Mums labai malonu pasvekinti Mantą prisijungus prie mūsų kompanijos. Mes didžiuojamės priimdami į savo gretas tokį didžiulę patirtį sukaupusį profesionalą kaip Mantas. Jo vaidmuo kompanijoje apims verslo plėtros ir viešųjų ryšių veiklos sritis, kas neabejoju pakylės mūsų įmonę į naują lygmenį. Plėtojant mūsų „AS ONE“ strategiją ir turint Mantą savo komandoje, tikiu - mums pasiseks įgyvendinti savo, kaip pirmaujančios verslo konsultacijų kompanijos Lietuvoje, viziją“ - kalbėjo Tim Mahon, „Deloitte Lietuva“ vadovaujantis partneris.

Paskutinį kartą atnaujinta: 

Prisijunkite: