Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Řízení výkonnosti podniků

Náš tým specialistů se zaměřuje na zvyšování výkonnosti a konkurenceschopnosti společností. Hlavní poskytované poradenské služby zahrnují především oblasti snižování nákladů, řízení výkonnosti, redesign a optimalizace procesů, optimalizace systému řízení a organizace, optimalizace údržby, zavedení projektového řízení a nově také na oblast Lean Six Sigma. Našimi klienty jsou společnosti z odvětví průmyslové výroby, spotřebitelského průmyslu, finančních a bankovních institucí, energetiky, telekomunikací a zdravotnictví.

  • Snižování nákladůSnižování nákladů
    Současná situace na světových trzích přináší nutnost změn střednědobých a dlouhodobých plánů podniků a nákladových struktur. Pro podporu projektů zaměřených na integrované snižování nákladů a zvyšování výkonnosti společnost Deloitte vyvinula vlastní globálně používanou metodologii a nástroje, jež umožňují jak plošný, tak i selektivní přístup.
Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube