Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Telematické služby v dopravě

Náš tým specialistů poskytuje kvalifikované služby podporující zavádění a provoz elektronických mýtných systémů a telematických služeb v oblasti dopravy.

Poradenství v oblasti dopravy je zaměřeno na kompletní životní cyklus elektronických mýtných a telematických systémů zahrnující přípravu finančního a obchodního modelu, návrh technických a ekonomických parametrů systému, přípravu zadávacího řízení na dodavatele a provozovatele systému, přípravu notifikačních podkladů pro Evropskou komisi, řízení projektu implementace a provozu systému, analýza a optimalizace procesů, kontrola kvality apod. Cílem je zajištění výnosů z provozu mýtných systémů, řízení a optimalizace dopravních toků, zvyšování výkonnosti dopravních společností, hospodárnosti a bezpečnosti dopravy a v neposlední řadě snižování negativních dopadů dopravy na životní prostředí způsobených přetížením dopravních sítí.

Kontakty

Jiří Vítek
Director
Consulting

+420 246 042 365

Daniela Lomská
Senior Manager
Consulting

+420 246 042 250

Ivo Šnévajs
Manager
Consulting

+420 246 042 336

Gabriela Leciánová
Manager
Consulting

+420 246 042 338

David Šnorek
Technical Manager
Consulting

+420 246 042 144

Související odkazy

  • ExternalURL
    Dopravní politika ČR
    Období 2005 – 2013
  • ExternalURL
    Mýto.cz
    Elektronické mýtné v ČR
Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube