Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Řízení lidských zdrojů

Poskytujeme inovativní, integrovaná a praktická řešení zaměřená primárně na zvyšování výkonnosti, produktivity a ziskovosti našich klientů prostřednictvím efektivního řízení lidských zdrojů.

 • 30minutové konzultace zdarma30minutové konzultace zdarma
  Představujeme vám novinku, díky níž můžete konzultovat své dotazy z oblasti řízení lidských zdrojů po telefonu s našimi odborníky.
 • HR zpravodaj HR zpravodaj
  V občasníku HR zpravodaj bychom vás chtěli informovat o novinkách, seminářích a dalších akcích, kterými žije obec personalistů v našem regionu.

 

Dle poslední zprávy Kennedy Consulting Research & Advisory je Deloitte druhým největším poskytovatelem poradenských služeb v řízení lidských zdrojů na světě. Zkušenosti společnosti Deloitte zahrnují širokou škálu služeb, od rozsáhlých iniciativ řízení změn, které provázejí změny v organizaci (např. změny vlastníků) a projekty HR Transformace až po jednodušší projekty. Díky své hloubce a šířce služeb se praxe Deloitte rozvinula do pozice lídra na trhu, protože je schopná rozpoznat a vyvinout nové nástroje a metodologie včetně „HR analytics“, s níž je možné určit ROI HC v organizaci (návratnost investic do lidských zdrojů).

Společnost Tržby v roce 2007
Mercer $2,686.0
Deloitte $1,660.0
PricewaterhouseCoopers $1,383.0
Accenture $1,250.0
Watson Wyatt $1,233.1
Towers Perrin $1,154.0
Aon Consulting $1,154.0
Hewitt $946.0
Ernst & Young $485.0
Milliman $485.0
Hay Group $443.0
IBM Global Services $442.0
Buck Consultants $431.0
BearingPoint Human Capital $207.3
Segal Group $184.0
Atos Consulting – People & Change Leadership $142.4
KPMG $139.0
Personnel Decisions International $123.0
Right Management Consultants $122.9
Development Dimensions International $119.7
Oliver Wyman - Delta $76.0
PA Consulting $32.6


Zdroj: Kennedy; HR Consulting Marketplace 2009-2012

Služby: Transformace HR

Nepřehlédněte

 • Setkejte se s našimi odborníky
  Konference, semináře, apod.
 • Využijte krize ve svůj prospěch
  HR v rámci ekonomických cyklů

Více Více informací

 • Je lepší vlastní centrum sdílených služeb, nebo outsourcing?
  Vedení podniků ve všech odvětvích má v současnosti jedno společné téma – snižovat a efektivně řídit náklady. Co pro to mohou dělat HR manažeři ve svém oddělení? Jaké jsou možnosti a rizika?
 • HR ukazatele: jak jim rozumět?
  Nejčastěji používané HR ukazatele nemají vypovídající hodnotu ve vztahu k celofiremním cílům. Mnoho HR manažerů tvrdí, že jsou business partnery, ale jen málo z nich je schopno prokázat skutečný přínos své práce pro naplňování podnikatelských cílů.
 • Zmrazili jste platy, a co dál ? Aneb co nám krize dala a vzala…
  Jaká jsou specifika dopadu krize v jednotlivých odvětvích? Jak šetřit „bez trvalých následků“? Jsou bonusy skutečně odměnou za výkon? Motivují peníze? Motivuje něco jiného než peníze? Jsou benefity spíše náklad nebo investice?
 • Ako optimalizovať personálne náklady? (sk)
  Pojem „personálne náklady“ vnímame v poslednom období predovšetkým v súvislosti s riešením krízových situácií firiem.
 • Řízení lidí podle potřeb podniku
  Zeptejte se prodejce, jak má vypadat dobrý prodejní proces, a on vám pravděpodobně odpoví něco v tom smyslu, že je třeba poslouchat, dobře argumentovat, získat si důvěru klienta a uzavřít obchod.
Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube