Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Služby při fúzích a akvizicích

Poskytujeme specializované služby v oblasti transakcí řadě klientů, a to jak z podnikové sféry, tak i fondům rozvojového kapitálu (private equity). Naše rozsáhlé zkušenosti v oblasti transakcí doplňují odborníci na jednotlivá odvětví z celé společnosti Deloitte tak, abychom našim klientům poskytovali velmi kvalitní a flexibilní služby při realizaci fúzí a akvizic.

Kdo jsme a co děláme

Disponujeme rozsáhlou sítí odborníků, kteří mají velmi dobrou znalost odvětví a rozsáhlé zkušenosti s poskytováním poradenských služeb jak kupující tak prodávající straně. Podniky jsou často prodávány formou organizované aukce. Proto je velmi důležité pro kupující stranu, aby byla schopná rychle a účinně identifikovat klíčové faktory a tím získat konkurenční výhodu. I když má kupující strana výhradní postavení, potřebuje získat podrobné informace týkající se cílové společnosti, aby mohla posílit svou vyjednávající pozici a případně identifikovat potenciální synergie.

Naše služby

 

 

Garret Byrne
Partner

+420 246 042 339

 

Pavel Hoffmann
Partner

+420 246 042 253

 

Dalibor Hlaváč
Ředitel

+420 246 042 235

 

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube