Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Poradenství v oblasti podnikových financí

Chystáte-li se rozšířit svůj byznys provedením akvizice nebo se snažíte realizovat hodnotu prodejem či restrukturalizací podniku, při úspěšném provedení jednotlivých kroků transakce vám pomohou poradci společnosti Deloitte specializovaní na podnikové finance.Prostřednictvím globální sítě členských firem společnosti Deloitte po celém světě – od New Yorku po Buenos Aires, od Frankfurtu po Hongkong – mohou naši klienti využívat služeb odborníků na podnikové finance po celou dobu realizace transakce. Při poskytování nezávislého poradenství s důrazem na maximalizaci přínosu z transakce aplikujeme mezioborový přístup, kdy odborníci na podnikové finance spolupracují se specialisty znalými daného odvětví a technických a geografických specifik.

Kdo jsme a co děláme

Naše společnost je přední světovou poradenskou firmou poskytující špičkové, komplexní a strategicky zaměřené služby v oblasti finančního, daňového a účetního poradenství kupujícím i prodávajícím stranám při podnikových transakcích. Pro realizaci tuzemských i přeshraničních transakcí je třeba mít mezinárodní zkušenosti a znát také lokální podmínky. Při poskytování specializovaných služeb místním a mezinárodním společnostem i státní správě využívá náš tým pro podnikové finance investiční bankéře, kteří mají globální zkušenosti a znají místní podmínky.

Naše služby:

 

 

Pavel Dědek
Ředitel

+420 246 042 255

 

Dalibor Hlaváč
Ředitel

+420 246 042 235

 

 

 

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube