Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Vzorová účetní závěrka podle IFRS za rok 2012 v češtině

Vzorová účetní závěrka podle IFRS za rok 2012 v češtině

Vzorová účetní závěrka slouží k ilustraci požadavků IFRS na vykazování a zveřejňování. Tato vzorová účetní závěrka obsahuje také další údaje, jejich zveřejňování se považuje za nejlepší užívané postupy, především pokud je zveřejňování takových údajů obsaženo i ve vysvětlujících příkladech uvedených v konkrétním standardu.

 

 

 

Publikace obsahuje:

  • 1. část – Přehled nových a novelizovaných Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS)
    • Přehled nových a novelizovaných Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS), které jsou závazně účinné pro rok končící 31. prosince 2012
    • Přehled nových a novelizovaných IFRS, které nejsou závazně účinné, ale jejichž dřívější použití pro rok končící 31. prosince 2012 je povoleno
  • 2. část – Vzorová účetní závěrka společnosti International GAAP Holdings Limited za rok končící 31. prosince 2012

Tato vzorová účetní závěrka v češtině je překladem anglického originálu publikace IFRS Model Financial Statements 2012 vydané londýnskou kanceláří Deloitte v roce 2012.

Vzorová účetní závěrka podle IFRS za rok 2012

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube