Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Odborné články

Publikační činnost odborníků společnosti Deloitte

Výběr z článků publikovaných našimi odborníky v tisku nastoluje a komentuje témata od řízení lidských zdrojů, přes operace ve finančním sektoru až po budoucnost telekomunikací. Otevírá tak a osvětluje klíčové otázky dnešního podnikání na domácích i světových trzích napříč odvětvími. 

Více Nejnovější odborné články

 • Jaké novinky lze pro příští rok očekávat ve zdanění nemovitostí?
  Od ledna 2014 by měl nabýt účinnosti nový občanský zákoník, který mimo jiné významně ovlivní vlastnické vztahy v oblasti nemovitostí.
 • Poučte se z chyb ostatních aneb proč je dobré číst daňovou judikaturu
  Daňové předpisy obsahují mnoho nejednoznačných ustanovení. Jak to asi ti zákonodárci mysleli? Rozhodnutí soudů, zejména pak Nejvyššího správního soudu, představují významný zdroj pro interpretaci daňového práva.
 • Krok na Východ, nebo na Západ?
  Nový zákon na zvýšení transparentnosti akciových společností nezabrání, aby se veřejných zakázek účastnily společnosti s nejasnou vlastnickou strukturou.
 • Přípravná fáze Solventnosti II: Další komplikace na obzoru
  Jedním z nejdiskutovanějších témat posledních měsíců na pojišťovacím trhu jsou návrhy konzultačních materiálů k přípravné fázi Solventnosti II (phasing-in), které vydala EIOPA 27. března 2013.

Kontakty

Lukáš Kropík
PR Manager
Clients & Markets

+420 775 013 139

lkropik@deloittece.com

 

 

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube