Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Rezidenční studie

Trh s nemovitostmi je v současné době těžko čitelný. Kdy se má všímavá firma pustit do podnikání na trhu s nemovitostmi a jakou oblast má zvolit? Otázky správného načasování a místa vstupu na tento trh bývají často stejně závažné jako rozhodování o objemu kapitálu, který do dané transakce vložíme. Cílem jednotlivých vydání rezidenční studií je poskytnout nezávislý, objektivní a ucelený soubor informací o aktuálním stavu podnikatelského prostředí v oboru a o dalším očekávaném vývoji.

Studie

 • Vývoj rezidenčního trhu v roce 2011 - Byty nad zlato?

  Publikováno 2012

  Tuzemský rezidenční trh prochází obdobím stagnace, a to jak z pohledu cen, tak z pohledu poptávky. Stejně jako v minulých letech bude nadále pokračovat trend v podobě výraznější segmentace trhu z pohledu zákazníků či diferenciace trhu založené na kvalitě a moderním designu. Vyplývá to z třetí rezidenční studie společnosti Deloitte s názvem Byty nad zlato?
 • Vývoj rezidenčního trhu v roce 2009

  Publikováno 2010

  Obdobně jako v závěru roku 2008 jsme se ve druhé rezidenční studii zaměřili na analýzu faktorů ovlivňujících vývoj rezidenčního trhu v České republice a na zmapování reakcí a postojů developerských a finančních společností na vývoj rezidenčního trhu v kontextu doznívající ekonomické krize a na predikci dalšího očekávaného vývoje.
 • Vývoj rezidenčního trhu v roce 2008 - Finanční krize

  Publikováno 2009

  Při přípravě první rezidenční studie jsme se v závěru roku 2008 zaměřili na detailní analýzu externích i interních faktorů ovlivňujících vývoj rezidenčního trhu v České republice, zmapování reakcí a postojů vybraných developerských, stavebních a finančních společností na vývoj rezidenčního trhu jako následku finanční krize a na predikci možných scénářů dalšího vývoje.

 

Diana Rádl Rogerová
CE Real Estate Leader

+420 246 042 572

 

Brent Watkins
Ředitel

+420 246 042 555

 

Petr Hána
Manager

+420 246 042 825

 

 

Více...

 • Nabídka našich služeb v oblasti nemovitostí

  Evropy tým složený z odborníků v oblasti nemovitostí, kteří jsou připraveni poskytnout domácím i zahraničním investorům odbornou pomoc ve vztahu ke všem záležitostem souvisejícím s nemovitostmi.

 • Naše zkušenosti v oblasti nemovitostí v České a Slovenské republice

  Námi nabízená řešení jsou zaměřena na obvyklé problémy a záležitosti spojené s investičními projekty v oblasti nemovitostí v České a Slovenské republice

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube