Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Předškolní péče

Cílem průzkumu společnosti Deloitte bylo v souvislosti s připravovaným návrhem zákona o službě péče o dítě zmapovat současnou situaci v oblasti péče o děti předškolního věku a očekávání jak ze strany zaměstnavatelů, tak zaměstnanců.

Chystaný zákon zavádí nový typ služby hlídání a péče o dítě od šesti měsíců věku do zahájení povinné školní docházky v dětské skupině. Jeho cílem je umožnit zejména zaměstnavatelům a nestátním neziskovým organizacím zapojení do poskytování péče o děti.

Studie

  • Předškolní péče - Shrnutí průzkumu formou prezentace

    Publikováno 2013

    V případě schválení chystaného zákona by 71 % společností podporovalo péči o děti svých zaměstnanců v dětských skupinách, z nichž 27 % by podporovalo výhradně dětské skupiny a 44 % společností by zaměstnancům umožnilo výběr mezi různými typy předškolních zařízení formou kafeterie nebo předplatného se smluvními zařízeními (prezentace v českém jazyce).
Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube