Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Udržitelné stavební investice v ČR

Studie Udržitelné stavební investice v ČR, kterou zpracovala společnost Deloitte ve spolupráci se Svazem podnikatelů ve stavebnictví v ČR (SPS), se zabývá zhodnocením aktuálního stavu stavebnictví v České republice. Porovnává vývoj veřejných investic, stav infrastruktury a dalších parametrů ve vybraných evropských zemích včetně elementární statistické analýzy. Součástí studie je formulace závěrů a doporučení pro Českou republiku s přihlédnutím k ekonomické realitě a především pak kontextu konvergenčního procesu a snižování deficitu v investiční vybavenosti ČR oproti vyspělým zemím EU. Snaží se poskytnout nezávislý pohled na český stavební trh a poukázat na relevantní opatření pro stabilizaci ekonomiky.

Studie

  • Udržitelné stavební investice v České republice

    Publikováno 2012

    V důsledku výrazného propadu poptávky ze strany veřejného sektoru je stavebnictví v ČR již čtvrtým rokem v recesi a vykazuje ve srovnání s okolními zeměmi negativní trend. Ke zlepšení současné situace by pomohlo stanovit jasnou investiční politiku vlády a v novém státním rozpočtu počítat s proinvestiční politikou.

 

Diana Rádl Rogerová
CE Real Estate Leader

+420 246 042 572

 

Miroslav Linhart
Ředitel

+420 246 042 598

 

Petr Hána
Manager

+420 246 042 825

 

 

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube