Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Síly evropského stavebnictví EPoC

Studie Síly evropského stavebnictví (European Powers of Construction – EPoC) se zabývá výkonností stavebních společností. Obsahuje žebříček největších společností, odborné články o vývoji ve stavebním sektoru, investičních příležitostech v rámci infrastruktury na rozvíjejících trzích, klíčových rizicích zveřejněných v účetních závěrkách či stavebnictví a životním prostředí.

Studie

 • Síly evropského stavebnictví 2012

  Publikováno 2013

  I přes pokračující ekonomickou recesi v Evropské unii, která významně ovlivňuje vývoj ve stavebním sektoru již pátým rokem po sobě, se podařilo hlavním evropským stavebním firmám zvýšit v roce 2012 celkové tržby o 7 % na 335,5 miliardy eur.
 • Síly evropského stavebnictví 2011

  Publikováno 2012

  V devátém vydání publikace Síly evropského stavebnictví (EPoC) společnost Deloitte zkoumala vývoj nejvýznamnějších evropských stavebních skupin v průběhu roku 2011 z hlediska výnosů, tržní kapitalizace, internacionalizace, diverzifikace a zadluženosti.
 • Síly evropského stavebnictví 2010

  Publikováno 2011

  Přední evropské stavební firmy se postupně zotavují z ekonomické recese, která je zasáhla před třemi lety, diverzifikací geografické působnosti a prováděných činností. Tato diverzifikace je přímým výsledkem snížení investic do stavebního sektoru v Evropské unii o 3,6 %, k němuž došlo v roce 2010 po několika letech malého nebo žádného růstu.

 

Diana Rádl Rogerová
CE Real Estate Leader

+420 246 042 572

 

Miroslav Linhart
Senior Manager

+420 246 042 598

 

 

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube