Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Digitální business v ČR

Digitální business v ČR procházel v předchozích letech změnami, které byly umožněny technologickým pokrokem v oblasti chytrých telefonů a tabletů, spolu s postupným zlepšováním přístupu k vysokorychlostnímu internetu. Tyto změny jsou příležitostí k novým zdrojům příjmů pomocí zapojení digitálních kanálů, sociálních sítí a sledování bezprostřední reakce zákazníků a uživatelů.

Studie

  • Digitální business v ČR

    Publikováno 2013

    Studie představuje pohled společnosti Deloitte na digitální business a jeho stav v České republice na konci roku 2012. Naším hodnocením chceme katalyzovat diskuzi a inspirovat řešení, diskutovat jejich důsledky a implikace pro různé typy společností. Nepřinášíme jeden universální pohled pro všechny, ale přinášíme náměty pro jednotlivé sektory a typy společností.

Kontakty

Petr Viktora
Director

 +420 246 042 495

 Poslat E-mail

Pavel Špryňar
Senior konzultant

 +420 246 042 516

 Poslat E-mail

Dominik Zosinčuk
Konzultant

 +420 246 042 939

 Poslat E-mail

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube