Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Průzkum názorů ICT ředitelů

Cílem průzkumu názorů ředitelů útvarů informačních a komunikačních technologií (CIO) je zjistit stav řízení IT v předních společnostech v České republice v kontextu makroekonomických podmínek a měnícího se prostředí informačních a komunikačních technologií s důrazem na vývoj v rozpočtových možnostech, prioritách a strategickém zaměření útvarů IT. Průzkum má pomoci porozumět, jak CIO vnímají současnou situaci a budoucí vývoj v oblasti řízení ICT. Mezi jeho hlavní oblasti patří: vývoj v oblasti rozpočtů do ICT a očekávání pro rok 2013, organizační a strategické aspekty řízení ICT, priority CIO pro následující období a aktuální vnímání technologických trendů.

Studie

  • Průzkum názorů ICT ředitelů v Evropě

    Publikováno 2013

    Průzkum navazuje na studii Deloitte v České republice, která proběhla v roce 2012. V návaznosti na prezentované výsledky této studie tak přinášíme aktuální výsledky průzkumu, který byl realizován v rámci globální praxe Deloitte, a srovnání celosvětových výsledků s údaji z loňského roku za ČR. (Globální report v angličtině je ke stažení zde).
  • Průzkum názorů ICT ředitelů

    Publikováno 2012

    Hlavním tématem pro IT ředitele bude v příštím roce i nadále optimalizace ICT nákladů – očekává se pokračující trend v podobě snižování ICT výdajů, který se nejčastěji projeví pozastavením investic a omezením čerpání externích služeb. K největšímu poklesu ICT rozpočtu dojde v organizacích ve veřejném sektoru a energetice. Nejmenší pokles je naopak očekáván v sektoru finančních služeb.

 

Zdeněk Křížek
Partner

+420 246 042 677

 

Petr Viktora
Partner

+420 246 042 495

 

František Mareth
Senior Manager

+420 246 042 321

 

 

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube