Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Index podnikatelského prostředí (BSI) představuje názory osob, které mají největší vliv na budoucí směřování ekonomik a nejvýznamnějších podniků z Polska, Maďarska, České republiky, Slovenska, Chorvatska a Rumunska. Základní údaje o metodice provádění průzkumu a více podrobností o BSI najdete na adrese www.deloittece.com/bsi.

Více Minulé průzkumy

 • 6th Business Sentiment Index

  Zatímco ještě v červnu 2011 věřili vedoucí manažeři ve zlepšování ekonomické situace, nyní je tomu naopak. Důvodem jsou obavy, že se evropská krize státních dluhů zhorší a bude v následujících šesti až dvanácti měsících dále negativně ovlivňovat vývoj ekonomik.

 • 5th Business Sentiment Index

  Vrcholoví manažeři očekávají v zemích střední Evropy v následujících 12 měsících i nadále zlepšování ekonomické situace. Hlavním důvodem zvyšujícího se optimismu je oživení ekonomiky, díky kterému šéfové velkých společností mění svůj postoj ke kapitálovým investicím.

 • 4th Business Sentiment Index

  Česká ekonomika má v následujících šesti měsících příznivé vyhlídky, myslí si většina šéfů velkých tuzemských firem. Při zaostření na své společnosti jsou ale vedoucí manažeři českých podniků v některých ohledech zdrženlivější.

 • 3rd Business Sentiment Index

  Mezi vrcholnými manažery největších českých firem převažuje pozitivní ekonomický výhled do budoucna.

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube