Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Naše služby

Skupina pro letecké a ostatní dopravní služby je součástí plně integrované společnosti Deloitte Central Europe a může tedy v České republice stavět nejen na odborných znalostech místních specialistů, ale také na znalostech odborníků z celého regionu.

Poskytujeme kvalitu, kreativitu a široký úhel pohledu – vše, co vám může pomoci podívat se na svou práci jinýma očima a dosáhnout nových výsledků.

Skupina Letecká doprava a ostatní dopravní služby ve společnosti Deloitte zahrnuje sektor letecké, železniční, silniční a vodní dopravy.

Rozsah služeb skupiny Letecká doprava a ostatní dopravní služby
  Letecká doprava Železniční doprava Silniční doprava Vodní doprava
Dopravní služby Letecké společnosti Osobní a nákladní doprava Autobusy, pronájem automobilů, kamionová přeprava, logistika, poštovní služby Nákladní doprava (kontainery), trajekty, zábavní plavby, řízení lodí a zprostředkovatelská činnost
Správa infrastruktury Letiště Správa kolejí, stanic a signálních zařízení Správa silnic, mostů a dálnic Přístavy
Vedlejší služby & regulační orgány Řízení leteckého dopravního ruchu, orgány civilního letectví, pozemní manipulace a související služby Železniční orgány Silniční a dálniční orgány Lodní a přístavní orgány

Globální rozsah společnosti Deloitte umožňuje, že firma může díky svému propracovanému systému pro sdílení informací využít svůj intelektuální kapitál pro dané odvětví kdekoli na světě.

Výsledkem kvalitních služeb poskytovaných společností Deloitte a zřetelné přidané hodnoty, kterou z těchto služeb klienti získávají, je model založený na opakovaní a různorodosti funkcí. Poptávku klienta po další spolupráci vnímá společnost Deloitte jako nejvyšší formu uznání kvalitně odvedené práce.

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube