Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Kontakty

Diana Rádl Rogerová

Diana Rádl Rogerová

+420 246 042 572

Diana Rádl Rogerová vede oblast poskytování služeb klientům podnikajícím v oboru nemovitostí a je partnerkou v oddělení auditu společnosti Deloitte Česká republika, kde působí od roku 1996. Je odbornicí jak v oblasti Českých účetních standardů, tak Mezinárodních standardů účetního výkaznictví. Diana Rádl Rogerová je autorizovanou účetní znalkyní ve Velké Británii (UK Chartered Certified Accountant), členkou Komory auditorů České republiky (licencovanou auditorkou) a certifikovanou odbornicí na standardy IFRS (DipIFR). Paní Rádl Rogerová hovoří plynně česky, anglicky a španělsky. Své služby poskytuje zejména klientům ze sféry financí a nemovitostí. Mezi její hlavní klienty patří TK Development, Manhattan Development, Portland Trust Group, Multi development Group, ECM Group, Red Group, ING Real estate investment, SATPO Real estate Group, Prologis, Dawnay Day Carpathian Plc, WDP Group, skupina Komerční banky, Českomoravská záruční a rozvojová banka, skupina Santander Bank, skupina Bank Austria Creditanstalt Leasing a další. Během své kariéry získala bohaté zkušenosti s auditem a výkaznictvím podle Českých účetních standardů, Mezinárodních standardů účetního výkaznictví, s poradenstvím v oblastí podnikových financí, řízení aktiv a pasiv podniků, zajišťováním apod.

Tomas Seidl

Tomas Seidl

+420 246 042 655

Tomas Seidl je partnerem daňového a právního oddělení společnosti Deloitte Česká republika a Slovensko. Absolvoval Ekonomickou fakultu Erasmovy univerzity v Rotterdamu. V Praze žije a pracuje od roku 1992, ve firmě Deloitte působí od roku 1997. Tomas Seidl poskytuje odborné služby především nadnárodním společnostem a investorům z oblasti nemovitostí. Specializuje se na navrhování nejvýhodnějších daňových řešení, na mezinárodní daňovou strukturalizaci, na oblast daňových pobídek a na strategie investování do vlastního rozvoje podniků. Je registrovaným daňovým poradcem v Nizozemí a členem české pobočky Mezinárodní finanční asociace. Plynně hovoří česky, anglicky, francouzsky, německy a holandsky.

Brent Watkins

Brent Watkins

+420 246 042 942

Brent is a Director at Deloitte Central Europe’s Real Estate Industry team since June 2010. Brent has over 20 years of experience in Commercial Real Estate Investment and Consulting business. He has expertise in investment advisory, hotels, strategic repositioning of assets, valuation, off-market transactions and capital raising. Brent was a partner at Private Property Partners (real estate advisory) in Prague and prior to this role he worked as CEE Investment Director at Colliers International . In Canada Brent spent more than a decade working as a senior advisor with both Cushman & Wakefield and CB Richard Ellis. Brent has graduated with degree in Economics and specialization of Urban Planning from the University of British Columbia.

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube