Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

O skupině RE

Společnost Deloitte má k dispozici speciální mezinárodní tým více než 100 odborníků, kteří dokáží řešit otázky z oblasti nemovitostí v celém regionu střední Evropy.

Svým klientům pomáháme posuzovat komplexní otázky, nacházet nové přístupy k řešení problémů a zavádět praktická řešení. Široký záběr nám umožňuje sestavit tým specialistů s různou odborností tak, aby jeho složení vyhovovalo potřebám klienta, ať už se jedná o zavedení nových účetních pravidel a daňových zákonů, identifikaci a řízení rizik v rámci hlavních možností rozvoje, tvorbu hodnot z nemovitostí pronajatých nájemníkům nebo kontrolu a poradenství v oblasti finančních možností a nabídek.

Mezi naše klienty patří developerské společnosti, realitní fondy, facility management společnosti, stavební firmy, společnosti působící v oblasti hotelových služeb a mnoho dalších předních realitních společností.

Naše znalosti, zkušenosti a šíře působnosti jsou výjimečné a náš zkušený tým analytiků poskytuje nezávislé, spolehlivé a důvěryhodné informace už více než 10 let. Spolupracujeme se všemi předními mezinárodními provozovateli i s mnoha domácími či nezávislými operátory.

Jedním z příkladů našich znalostí dané oblasti může být náš výzkum HotelBenchmark™, který se řadí k nejlepším na trhu v monitorování provozu světových hotelů a podává jedinečný přehled trendů v tomto odvětví. Pravidelně sledujeme více než 420 trhů ve 140 zemích a vytváříme nejrozsáhlejší databázi provozu hotelů, která vám poskytne informace potřebné pro vaše úspěšné podnikání.

Dalším klíčovým faktorem, který nás odlišuje od konkurence, je naše schopnost vytvořit týmy pro různá odvětví po celém světě. Stojíme v popředí vývoje a poskytujeme poradenství týkající se rozdělování nemovitostí, sdílených služeb nebo vlastnických práv klientů na obchodní značku.

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube