Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Pojišťovnictví

Řízení regulatorních otázek a rizik je zásadní záležitostí, které věnují pozornost jak pojišťovny, tak organizace působící v sektoru bankovnictví a řízení investic. Úkolem těchto organizací bude zvýšení úrovně dodržování požadavků a podnikového řízení a zároveň zachování schopnosti využít stávající a nové možnosti růstu.

Skupina společnosti Deloitte pro odvětví finančních služeb (FSI) poskytuje pojišťovacím ústavům efektivní řešení a pomáhá jim využít možnosti, které se na novém světovém finančním trhu nabízí. Sledujeme aktuální trendy a nové záležitosti a hodnotíme jejich dopad na naše klienty. Využíváme důkladnou znalost odvětví a odborné vědomosti a nabízíme služby, které odpovídají potřebám našich klientů.

Více informací

  • Pojišťovny by neměly zapomínat na důchodce
    Global Insurance Industry Outlook 2008
Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube