Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Webcast – Znehodnocení aktiv společnosti

Archiv - Jak přistupovat k testování znehodnocení aktiv společnosti

Datum a čas zahájení

10. leden 2013 10:00

Datum a čas ukončení

10. duben 2013 11:00

Časové pásmo:

(GMT+01:00) Belgrade, Bratislava, Budapest, Ljubljana, Prague

Místo konání

Online

Informace o registraci

Možnosti registrace

     

Registrace pro akci je uzavřena.

Společnost Deloitte si Vás dovoluje pozvat na Webcast – online seminář s odborníky Deloitte na téma "Znehodnocení aktiv společnosti". Bez jakýchkoliv nákladů, přímo ze své kanceláře a na Vašem počítači získáte v rámci Webcastu Deloitte nové znalosti a budete moci diskutovat na uvedené téma.

Kazdoročně společnosti i auditoři řeší, zda aktiva vykazováná v účetních závěrkách neztratila svou hodnotu. V dnešní době více a častěji než v dobách konjunktury zjišťujeme, že hodnota majetku společnosti z různých důvodů klesla. V takových situacích je třeba si ujasnit, pro která aktiva je třeba toto řešit, jak správně hodnotu aktiv určit, jaké metody výpočtu lze použít a jaké parametry použít.

Cílem tohoto interaktivního setkání je seznámit účatníky s tím, jaké jsou požadavky účetních standardů a jaké metody jsou v praxi používány.

Ukážeme si, že výše uvedené se týká opravdu všech společností bez ohledu na jejich velikost nebo obor podnikání. Také se s vámi podělíme o příklady z praxe.

Přednášející

Gabriela Jindřišková – senior manažerka
Vratislav Moša – senior manažer

Více informací o webcastu a technická podpora

www.deloitte.com/cz/webcasty

 

Mediální partner:   Partner:
Ekonom   American Chamber

Registrace pro akci je uzavřena.

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube