Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Představitelé regionální firmy

 

Alastair Teare

Alastair Teare

Generální ředitel společnosti Deloitte ve střední Evropě

Brit Alastair Teare pracuje v Maďarsku a během své více než dvacetileté kariéry ve společnosti Deloitte má za sebou celou řadu úspěchů, kterých dosáhl na nejrůznějších vedoucích pozicích, kdy poskytoval služby zaměřené pro finanční instituce. Od roku 2005 byl členem ve výkonném výboru Deloitte Central Europe a vedl tým expertů poskytující služby v oblasti řízení rizik.

Alastair Teare nastoupil do londýnské pobočky Deloitte ve Velké Británii v roce 1990. Od roku 1993 pracuje pro Deloitte v maďarské Budapešti. Partnerem Deloitte Central Europe byl zvolen v lednu 1999 a v letech 2000 až 2005 působil jako vedoucí partner auditního oddělení v Maďarsku, kdy se stal vedoucím partnerem pro řízení rizik v Deloitte Central Europe. Je členem Institutu certifikovaných účetních znalců v Anglii a Walesu. Vystudoval politologii a mezinárodní vztahy na Univerzitě v Southamptonu.

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube