Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai, siekiant užtikrinti lankytojams spartesnį ir individualesnį naršymą. Naršydami mūsų tinklapyje, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos panaikinti ar blokuoti.

Priskirti prie mėgstamiausių El. paštas Atsispausdinti ši puslapį

Viešasis sektorius

Vykstantys socialiniai, ekonominiai ir technologiniai pokyčiai bei augantys fizinių asmenų ir verslo subjektų lūkesčiai taip pat lemia ir būtinus pokyčius valstybinėse institucijose. Deloitte specialistai yra įsitikinę, kad sėkmingą valstybinių institucijų veiklą užtikrina aukšta teikiamų paslaugų kokybė, efektyviai veikiantys procesai, priimamų sprendimų skaidrumas bei viešojo ir privataus sektorių partnerystė.

Mūsų specialistai, turintys daug darbo su valstybinėmis institucijomis patirties, gali padėti optimizuoti Jūsų veiklos procesus, pertvarkyti organizacines struktūras, išanalizuoti esamas problemas ir pateikti pasiūlymų, kaip gerinti teikiamų paslaugų kokybę, bei įsidiegti modernias valdymo ir viešųjų pirkimų sistemas, kurios užtikrins priimamų sprendimų skaidrumą. Taip pat galime pasiūlyti savo patirtį bei žinias viešojo ir privataus sektorių partnerystės skatinimo srityje.

Susijusios nuorodos

  • ExternalURL
  • ExternalURL
  • ExternalURL
Prisijunkite: