Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai, siekiant užtikrinti lankytojams spartesnį ir individualesnį naršymą. Naršydami mūsų tinklapyje, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos panaikinti ar blokuoti.

Priskirti prie mėgstamiausių El. paštas Atsispausdinti ši puslapį

„Deloitte“ kviečia Lietuvos technologijų įmones dalyvauti 2010 m. „Technology Fast 50“ reitinguose

Tarptautinė audito ir konsultacijų bendrovė „Deloitte“ skelbia kasmetinių sparčiausiai augančių technologijų įmonių Vidurio Europoje (įskaitant ir Baltijos šalis) reitingų „Technology Fast 50“ registracijos pradžią.

Kiekvienais metais vis daugiau dėmesio susilaukiančiuose reitinguose gali dalyvauti tos įmonės, kurių veikla yra tiesiogiai susijusi su modernių technologijų naudojimu, vystymu ar investicijomis į jas. Įmonės reitinguojamos pagal jų paskutinių penkių metų procentinius pajamų pokyčius.

„Kviečiame Lietuvos įmones aktyviai dalyvauti šiame konkurse. Registracijos procedūra yra labai paprasta, o dalyvavimas nieko nekainuoja, taigi išties minimalios pastangos gali duoti naudingų rezultatų. Patekimas tarp geriausiųjų regione ne tik suteikia pozityvaus viešumo žiniasklaidoje bei sustiprina įmonės įvaizdį tarp tikslinių grupių – klientų, darbuotojų, verslo partnerių, tačiau tai yra ir puiki galimybė užmegzti ryšių su progresyviomis užsienio šalių įmonėmis“ – teigė „Deloitte“ rinkodaros vadovas ir projekto koordinatorius Lietuvoje Marius Marčenkovas.

„Esu tikras, kad Lietuvoje yra daug sėkmingai veikiančių technologijų įmonių, kurios drąsiai gali varžytis su kitoms Vidurio Europos regiono bendrovėmis. Tą pernai įrodė UAB „Mobiliųjų telefonų techninis centras“, kuri ne tik buvo pripažinta sparčiausiai augančia technologijų įmone Lietuvoje, bet, pademonstravusi 356% augimą per 5 paskutinius metus, pateko tarp 50 geriausių regiono bendrovių“ – pabrėžė M. Marčenkovas.

Pasak konkurso organizatorių, kaip ir pernai, įmonės bus reitinguojamos ne tik pagrindinėje „Technology Fast 50“ kategorijoje. Papildomas „Rising star“ apdovanojimas bus skiriamas naujoms ir perspektyvioms įmonėms, kurios veikia rinkoje mažiau nei 5 metus, o „Big5“ kategorijoje varžysis stambios bendrovės, kurių 2009 m. pajamos viršijo 25 mln. EUR. Šių metų naujiena – „Sustainable growth“ apdovanojimas įmonei, kuri daugiausiai kartų be pertraukos buvo patekusi į „Technology Fast 50“ reitingus nuo 2000 m.

Daugiau informacijos apie konkursą ir registracijos formą galima rasti internetiniame tinklapyje www.deloitte.com/fast50ce. Registracija vyksta iki š. m. liepos 9 d., o nugalėtojai bus paskelbti š. m. spalio mėnesį.

Daugiau informacijos taip pat suteiks:
Marius Marčenkovas
„Deloitte“ rinkodaros vadovas
Tel.: +370 5 255 3070
Mob.: +370 615 10366
El. p.: mmarcenkovas@deloittece.com

Paskutinį kartą atnaujinta: 

Prisijunkite: