Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai, siekiant užtikrinti lankytojams spartesnį ir individualesnį naršymą. Naršydami mūsų tinklapyje, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos panaikinti ar blokuoti.

Priskirti prie mėgstamiausių El. paštas Atsispausdinti ši puslapį

MiFID

MiFID (viena iš ES priimtų finansinių institucijų reguliavimo direktyvų), parengta 2007 metų lapkričio mėnesį, yra pagrindinė priemonė, turinti daug įtakos kuriant bendrą Europos finansinių paslaugų rinką.

MiFID taikoma:

  • investicinėms bendrovėms;
  • patarėjams investicijų klausimams;
  • bankams, teikiantiems investicines paslaugas;
  • alternatyvioms prekybos sistemoms;
  • pripažintoms biržoms.

MiFID pakeičia ir išplečia Investicinių paslaugų direktyvos aprėptis. Joje numatyti reikšmingi reguliavimo sistemos pakeitimai taip pat atspindi esminius pokyčius finansinių paslaugų sektoriuje. Šioje direktyvoje nustatyti nauji detalesni reikalavimai, ypač dėl veiklos vykdymo ir vidaus organizavimo.

Nekyla jokių abejonių, kad reguliavimo reikalavimų, nustatytų MiFID direktyvoje, vykdymas bus iššūkis finansinio sektoriaus įmonėms, tačiau tikime, kad sunkumai nebus neįveikiami, ir bendrovės, kurios pradės anksčiau vykdyti MiFID nustatytas taisykles, užsitikrins konkurencinį pranašumą.

Manytume, kad be būtinų pakeitimų įmonių vadovai ir vyriausieji finansininkai taip pat turėtų sutelkti dėmesį į potencialias galimybes po MiFID direktyvos įsigaliojimo.

Prisijunkite: