Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai, siekiant užtikrinti lankytojams spartesnį ir individualesnį naršymą. Naršydami mūsų tinklapyje, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos panaikinti ar blokuoti.

Priskirti prie mėgstamiausių El. paštas Atsispausdinti ši puslapį

Finansiniai nusikaltimai

Finansinės institucijos privalo užtikrinti efektyvią finansinių nusikaltimų prevenciją. Jos taip pat privalo vykdyti daugybę teisinio reguliavimo reikalavimų.

Kokių priemonių imasi Jūsų įmonė ar organizacija?

Prieš, per ir po

Galime padėti įdiegti prevencijos priemones ir ištirti įtariamus incidentus. Be to, padedame institucijoms imtis korekcinių veiksmų po reguliatoriaus nurodymų. Mūsų praktinės žinios ir patirtis reguliavimo srityje suteikia galimybę pateikti pagrįstą išaiškinimą, kokie reikalavimai yra keliami reguliuojamoms bendrovėms ir kaip geriausia veikti.

Sandorių stebėsena

Finansinių paslaugų sektoriui vis aktualesnė tampa programinė įranga, leidžianti stebėti sandorius realiu laiku. Mūsų specialistų grupė konsultuoja renkantis pardavėją, derantis dėl sąlygų ir diegiant šiuos specializuotus programinius rinkinius.

Tarptautinė komanda

Mūsų gebėjimas dirbti tiek pasauliniame, tiek nacionaliniame ar vietos lygmenyje leidžia spręsti įvairias problemas, susijusias su sudėtingais tarptautiniais tinklais, kuriuos naudoja nusikaltėliai. Dar svarbiau yra tai, kad mūsų specialistai, dirbantys finansinių nusikaltimų srityje, turi darbo patirties įvairiuose ūkio sektoriuose.

Prisijunkite: