Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai, siekiant užtikrinti lankytojams spartesnį ir individualesnį naršymą. Naršydami mūsų tinklapyje, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos panaikinti ar blokuoti.

Priskirti prie mėgstamiausių El. paštas Atsispausdinti ši puslapį

Verslo konsultacijos

Patirtis ir efektyvumas

Šiandien verslas neįsivaizduojamas be tinkamai valdomos informacijos, tačiau atsitiktinė informacija reiškia nedaug – sėkmę nulemia tinkamos informacijos atranka, analizė ir susijusių duomenų generavimas reikiamu laiku.

Mūsų paslaugos suteikia galimybę klientams patobulinti verslo valdymą. Tai ypač aktualu organizacijoms, veikiančioms nuolat kintančios ekonominės ir teisinės rinkos aplinkoje. Patyrę Deloitte konsultantai kiekvieną problemą išanalizuoja organizacijos veiklos kontekste ir pasiūlo kompleksines paslaugas, pradedant idėjų generavimu ir baigiant visapusišku jų įgyvendinimu. Mūsų siūlomi sprendimai nesunkiai pritaikomi organizacijų veikloje, o praktinę vertę užtikrina efektyvios metodikos ir priemonės.

Mūsų profesionalų komandoje yra licencijuotas verslo vertintojas.Tai suteikia galimybę teikti platesnio spektro profesionalias konsultavimo paslaugas.

Konsultuojame šiose srityse:

 

 

Sužinokite daugiau

  • Deloitte Review 12-asis leidimas

Kontaktai

Linas Galvelė

Direktorius

+370 5 255 3022

lgalvele@deloittece.com

 

Gediminas Minkus

Projektų vadovas

+370 5 255 3021

gminkus@deloittece.com

 

Mindaugas Paulauskas

Projektų vadovas

+370 5 255 3033

mpaulauskas@deloittece.com

 

 

Prisijunkite: