Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai, siekiant užtikrinti lankytojams spartesnį ir individualesnį naršymą. Naršydami mūsų tinklapyje, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos panaikinti ar blokuoti.

Priskirti prie mėgstamiausių El. paštas Atsispausdinti ši puslapį

RSS

Deloitte naujienos tiesiai į darbastalį

RSS (Really Simple Syndication) – įrankis, leidžiantis automatiškai gauti naujausius Deloitte pranešimus.

Jeigu žinote, kaip veikia RSS funkcija, spauskite nuorodą žemiau ir mėgaukitės naujienomis.

Deloitte RSS feed Deloitte naujienos

Naujiems vartotojams

Kas yra RSS?

RSS leidžia valdyti informaciją, kuri, Jūsų pageidavimu, bus siunčiama tiesiai į Jūsų darbastalį. RSS pranešimus galima prenumeruoti iš daugelio interneto svetainių. Tokiu būdu galėsite vienoje vietoje peržvelgti Jus dominančių naujienų antraštes ir vienu pelės paspaudimu iš karto pasiekti sudominusių pranešimų turinį.

Kaip naudotis RSS?
RSS pranešimus galima gauti ir skaityti įvairiais būdais:

  • atskira darbastalio taikomąja programa;
  • programomis, kuriose naudojama MS Outlook 2007, o jeigu įdiegtos ankstesnės MS Outlook versijos – atskiromis pridėtinėmis programomis;
  • programomis, integruotomis su greitųjų pranešimų sistema (Instant Messaging), kurios sudaro suasmenintų paieškos sistemų (pvz., MyYahoo!, iGoogle, MyMSN ir t.t.) dalį;
  • dauguma naršyklių, tokių kaip Firefox, Internet Explorer 7, Opera, Safari automatiškai palaiko RSS, todėl pranešimo internetinio adreso nereiklia dėti į atskirą skaitytuvą.

Yra daug įvairių naujienų skaitytuvų, kurių daugelį galima įsidiegti nemokamai. Pasirinkite skaitytuvą iš Google kataloge pateikiamo sąrašo.

.Kaip užsiprenumeruoti Deloitte RSS pranešimus

  • 1 žingsnis. Asmeniniame kompiuteryje įsidiekite RSS skaitytuvą. Daugelį RSS skaitytuvų rasite panaršę internete – kelis iš jų galima parsisiųsdinti nemokamai;
  • 2 žingsnis. Pažymėkite ir nukopijuokite šią nuorodą: http://feeds.feedburner.com/DeloitteGlobal;
  • 3 žingsnis. Vykdykite RSS skaitytuvo pateikiamus nurodymus, o pažymėtą nuorodą įdėkite į RSS prenumeratos sąrašą.

Deloitte RSS naujienų publikavimas savo interneto svetainėje
Deloitte RSS naujienas taip pat galite pateikti ir savo interneto svetainėse, tačiau turite laikytis mūsų nustatytų naudojimosi sąlygų, t.y. publikuodami Deloitte informaciją, turite naudoti atitinkamą formatą ir apipavidalinimą, taip pat nurodyti informacijos šaltinį. Išskirtinais atvejais pasiliekame teisę neleisti platinti Deloitte pateikiamo turinio.

Prieš publikuodami Deloitte RSS pranešimus prašome susipažinti su mūsų nustatytomis naudojimo sąlygomis, kuriose pateikiami detalesni nurodymai.

Atskiros Deloitte Touche Tohmatsu įmonės-narės neprisiima jokios atsakomybės kitų įmonių narių RSS pranešimus. Išsamesnė informacija pateikiama naudojimo sąlygose.

Prisijunkite: