Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai, siekiant užtikrinti lankytojams spartesnį ir individualesnį naršymą. Naršydami mūsų tinklapyje, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos panaikinti ar blokuoti.

Priskirti prie mėgstamiausių El. paštas Atsispausdinti ši puslapį

Deloitte paskelbta geriausia Baltijos šalių ir Europos mokesčių konsultacijų bendrove

Gegužės viduryje Londone jau 9-ą kartą organizuotuose Europos mokesčių apdovanojimuose Deloitte mokesčių konsultacijų ir sandorių kainodaros praktika sulaukė aukščiausių apdovanojimų – Deloitte gavo Metų mokesčių įmonės vardą Baltijos šalyse ir Vidurio Europoje („Baltic States Tax Firm of the Year“ ir „Central European Tax Firm of the Year“).

Jau trečius metus iš eilės Deloitte sulaukia daugiausia „International Tax Review (ITR)“ apdovanojimų.  Šiemet Deloitte bendrovės narės jų gavo net 20.

Deloitte bendrovės narės už mokesčių praktiką Austrijoje, Vidurio ir Rytų Europoje (Bulgarijoje, Čekijos Respublikoje, Rumunijoje, Slovėnijoje ir Slovakijos Respublikoje), Kipre, Graikijoje, Liuksemburge, Norvegijoje, Švedijoje, Šveicarijoje ir Turkijoje buvo paskelbtos Metų mokesčių įmonėmis. Deloitte bendrovės narės Austrijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Airijoje, Liuksemburge ir Norvegijoje už mokesčių praktiką atitinkamose jurisdikcijose buvo nominuotos Metų sandorių kainodaros įmonėmis („Tax Firm of the Year“).

Deloitte bendrovių tinklas gavo aukščiausią įvertinimą regione ir buvo nominuotas Europos mokesčių bei Europos sandorių kainodaros metų įmonių tinklu. Be kitų nacionalinių mokesčių bei sandorių kainodaros apdovanojimų, Deloitte laimėjo prizą ir už efektyviausią santykių su klientais palaikymą.

„Tai aukščiausio lygio mūsų komandos profesionalumo pripažinimas. Tačiau Deloitte pergalė nėra atsitiktinumas: Mokesčių konsultacijų komandą sudaro patyrę bei kvalifikuoti specialistai  ir mūsų klientai tai įvertino“, sako Tatjana Vaičiulienė, UAB „Deloitte Lietuva“ Mokesčių ir teisės departamento vadovė.

„International Tax Review (ITR)“ apdovanojimai yra teikiami, atsižvelgiant į suteiktų mokesčių konsultacijų sudėtingumą, inovacijas ir apimtis.

Apdovanojimų nominantėmis tapo pirmaujančios mokesčių ir teisės paslaugų įmonės iš 26 Europos jurisdikcijų, taip pat Pietų Afrikos. Apdovanojimai buvo suteikti už ankstesnių 12 mėnesių laikotarpio pasiekimus.

Apie Deloitte

Deloitte yra vadinamos Deloitte Touche Tohmatsu Limited, Jungtinės Karalystės ribotos atsakomybės bendrovės, ir grupei priklausančios bendrovės narės, kurių kiekviena yra atskiras ir nepriklausomas juridinis asmuo. Daugiau informacijos apie oficialią Deloitte Touche Tohmatsu Limited struktūrą galite rasti www.deloitte.com/lt/apie.

Deloitte teikia audito, mokesčių, finansų konsultacijų ir verslo konsultacijų paslaugas privačioms bendrovėms, veikiančioms įvairiose srityse, bei valstybinėms institucijoms 150 šalių visame pasaulyje. Tarptautinis Deloitte įmonių tinklas bei ilgametė patirtis vietinėse rinkose suteikia klientui daugiau galimybių efektyviau siekti tikslų, kad ir kur jis vykdytų savo veiklą. Apie 182 000 Deloitte darbuotojų visada stengiasi užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę ir tapti profesionalumo standartu visose srityse, kuriose veikia.

Paskutinį kartą atnaujinta: 

Prisijunkite: