Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai, siekiant užtikrinti lankytojams spartesnį ir individualesnį naršymą. Naršydami mūsų tinklapyje, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos panaikinti ar blokuoti.

Priskirti prie mėgstamiausių El. paštas Atsispausdinti ši puslapį

Interaktyvūs interviu

Nuotoliniai seminarai vadovams

Interaktyvūs interviu – tai nuotoliniai seminarai, kurių metu „Deloitte“ specialistai apžvelgia svarbiausias problemas, su kuriomis šiandien susiduria verslas, ir pateikia praktiškus pasiūlymus, kaip jas spręsti.

Interaktyvūs interviu yra:

  • nemokami;
  • pasiekiami internete bet kuriuo Jums patogiu laiku;
  • pritaikyti klausytis naudojant mobilius prietaisus.

Išvestinių finansinių priemonių apskaita
2011 m. rugpjūčio 31 d.
Pastarieji keleri metai pateikė ne vieną įrodymą, kad, norint sėkmingai plėtoti veiklą, įmonėms būtina valdyti finansinę riziką. Vienas iš būdų valdyti dalį finansinių rizikų yra kryptingas išvestinių finansinių priemonių naudojimas.

Suteiktų mokymo paslaugų apmokestinimas PVM
2011 m. liepos 25 d.
Pastaruoju metu "Deloitte" ekspertai pastebi, jog vis dažniau susiduriama su neaiškumais ir painiava dėl suteiktų mokymo paslaugų apmokestinimo. Dėl šios priežasties šiame interaktyviame interviu aptariami aktualūs ir painūs klausimai, susiję su suteiktų mokymo paslaugų specifika bei apmokestinimo taisyklėmis.

Technologijų, žiniasklaidos ir telekomunikacijų pokyčiai 2011 m.
2011 m. balandžio 29 d.
Pastebima tendencija, kad jau ne vienerius metus technologijų, žiniasklaidos ir telekomunikacijų sritys intensyviai tobulėja, pasiūlo vis naujesnių ir modernesnių produktų, tokiu būdu įtakodamos ne tik verslą, bet ir privačių asmenų gyvenimą. Kokių esminių pokyčių galima tikėtis minėtuose sektoriuose 2011 metais?

Vidaus auditas šiandien: vaidmuo, vertė ir tendencijos
2010 m. gegužės 27 d.
Pastaruoju metu efektyvus organizacijos veiklos procesų valdymas ir kontrolė yra labai aktuali tema daugumai verslininkų, o įmonių vidaus audito srityje pastebima nemažai reikšmingų pokyčių. Koks yra šiuolaikinis vidaus auditas ir kuo jis naudingas įmonei?

Mokesčių lengvatos inovacijoms

2010 m. kovo 22 d.
Vis labiau įsigali nuostatos, kad tik inovacijos gali padidinti verslo konkurencingumą, todėl jos tampa neatsiejama ir labai svarbia sėkmingo verslo dalimi. Inovacijų skatinimui taikomi įvairūs instrumentai, tarp kurių yra ir mokestinės lengvatos. Kokios mokestinės lengvatos inovacijoms galioja Lietuvoje?

Ankstesni:

Mokesčių pasikeitimai: 2010

2010 m. kovo 2 d.

Mokesčių pakeitimai: 2009 vasara

2009 m. rugsėjo 18 d.

Didėja pasitikėjimas Vidurio Europos privataus kapitalo rinka

2009 m. rugpjūčio 20 d.

Įmonės rezultatų gerinimas didinant produktyvumą

2009 m. rugpjūčio 10 d.

PVM pasikeitimai nuo 2010-ųjų

2009 m. liepos 8 d.

Pajamų natūra apmokestinimo naujovės

2009 m. liepos 1 d.

Mokestiniai patikrinimai ir ginčai

2009 m. birželio 3 d.

Daugiau Interviu archyvas

Prisijunkite: