Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai, siekiant užtikrinti lankytojams spartesnį ir individualesnį naršymą. Naršydami mūsų tinklapyje, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos panaikinti ar blokuoti.

Priskirti prie mėgstamiausių El. paštas Atsispausdinti ši puslapį

Vidaus audito departamentų vadovų apklausa 2012


DOWNLOAD  

Vidaus audito departamentų vadovams ir darbuotojams įmonių vadovybės keliami tikslai bei lūkesčiai atspindi dinamiškos ir konkurencingos verslo aplinkos veiksnius. Todėl įgyvendindami jiems keliamus tikslus, vidaus auditoriai nuosekliai gilinasi į strateginius įmonės valdymo procesus, konsultuoja įmonės vadovybę veiklos procesų optimizavimo klausimais, ugdo įvairias vidaus audito komandos kompetencijas, įskaitant šiuolaikines informacines technologijas, rizikų valdymą bei specifinius verslo šakos procesus.

Lietuvos įmonių aukščiausios vadovybės susidomėjimas nepriklausomų Vidaus audito departamentų steigimu išlieka aktyvus. Įmonių vadovai siekia gauti strateginį ir įvairiapusį įmonės veiklos vertinimą, struktūrizuotą požiūrį į įmonės vidaus kontrolę, paremtą rizikos vertinimu bei profesionalias konsultacijas efektyvumo didinimo ir veiklos optimizavimo klausimais.

2012 m. gegužės mėnesį tarptautinė audito ir konsultacijų bendrovė „Deloitte“ atliko didžiausių Lietuvos įmonių (Top 30) Vidaus audito departamentų vadovų apklausą, kurios tikslas – palyginti Vidaus audito departamentų šiose įmonėse veiklą, rezultatų palyginimas su 2012 m. atliktos analogiškos apklausos rezultatais. Su apklausos rezultatais galite susipažinti „Deloitte“ parengtoje tyrimo apžvalgoje. 

Prisijunkite: