Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai, siekiant užtikrinti lankytojams spartesnį ir individualesnį naršymą. Naršydami mūsų tinklapyje, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos panaikinti ar blokuoti.

Priskirti prie mėgstamiausių El. paštas Atsispausdinti ši puslapį

UAB „Deloitte Lietuva”

Jogailos g. 4
Vilnius LT-01116
Lietuva

QR

Phone: +370 5 255 3000
Fax: +370 5 212 6844
Email: lietuva@deloittece.com


UAB „Deloitte Lietuva” biuras veiklą pradėjo vykdyti 1995 m. balandžio 28 d. Pirmasis biuras buvo įsikūręs Didžiojoje g., vienoje seniausių gatvių Vilniaus Senamiestyje. Didžioji gatvė yra dažniausiai lankoma vieta tiek miestiečių, tiek ir Vilniaus svečių.

Šiuo metu UAB „Deloitte Lietuva” biuras įsikūręs Verslo centre 2000, esančiame pačiame Vilniaus centre, Gedimino pr. ir Jogailos / Vilniaus gatvių sankryžoje. Verslo centras 2000 pasiekiamas įvairiu transportu, o centrą supančios valstybinės įstaigos bei institucijos, komerciniai bankai, viešbučiai, advokatų kontoros, kavinės ir restoranai, kultūros ir meno objektai bei pramogų vietos – pasiekiamos pėsčiomis. Modernių technologijų, unikalių bei klasikinių architektūrinių sprendimų dėka, pastatas darniai įsiliejo į sostinės Senamiesčio aplinką ir jau nuo pirmųjų gyvavimo dienų žavi aplinkinius.

Pasauliniai Deloitte biurai

Čia galite rasti Deloitte biuro Jūsų šalyje arba regione kontaktinę informaciją 

Pasaulinio tinklo katalogas

Lithuania office locations

Prisijunkite: