Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai, siekiant užtikrinti lankytojams spartesnį ir individualesnį naršymą. Naršydami mūsų tinklapyje, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos panaikinti ar blokuoti.

Priskirti prie mėgstamiausių El. paštas Atsispausdinti ši puslapį

Apie mus

ApieDeloitte

„Deloitte“ – tai prekės ženklas, jungiantis dešimtis tūkstančių profesionalų, dirbančių įvairiuose „Deloitte" padaliniuose visame pasaulyje, kurie teikia klientams audito, mokesčių ir teisės, finansų konsultacijų, verslo konsultacijų ir rizikos valdymo paslaugas. „Deloitte” yra vadinamos Deloitte Touche Tohmatsu Limited (DTTL), Jungtinės Karalystės ribotos atsakomybės bendrovė, ir grupei priklausančios bendrovės narės, kurių kiekviena yra atskiras ir nepriklausomas juridinis asmuo. Kiekviena įmonė narė teikia paslaugas tam tikroje geografinėje zonoje ir yra teisinių santykių reguliavimo objektas šalyje ar šalyse, kuriose veikia. „DTTL“ padeda koordinuoti įmonių narių veiksmus, bet pati savaime paslaugų neteikia. „DTTL“ ir įmonės narės yra atskiri ir nepriklausomi juridiniai asmenys, kurie negali būti kitų juridinių asmenų dalys. Kaip asociacija nei „DTTL“, nei jos narės neatsako viena už kitos veiksmus ar neveikimą. Kiekviena „DTTL“ įmonės narės struktūra gali būti skirtinga, priklausomai nuo vietinių teisės aktų, papročių ar kitų veiksnių, leidžiančių užtikrinti profesinių paslaugų teikimą per pavaldžias bendroves ar filialus jų veiklos zonoje.

ApieDeloitte Central Europe

„Deloitte Central Europe“ yra regioninė subjektų, veikiančių „Deloitte Touche Tohmatsu“ narės Vidurio Europoje ir Baltijos šalyse, „Deloitte Central Europe Holdings“ sudėtyje, organizacija. Paslaugas teikia „Deloitte Central Europe Holdings Limited“ pavaldžiosios bendrovės ir filialai, kurie yra atskiri ir nepriklausomi juridiniai asmenys. „Deloitte Central Europe Holdings Limited“ pavaldžios bendrovės ir filialai (41 biuras), veikiantys 17 šalių, yra vienos pirmaujančių profesinių paslaugų įmonių regione, kuriose dirba  3300 darbuotojų.

ApieDeloitte“ Lietuvoje

Lietuvoje paslaugas teikia UAB „Deloitte Lietuva“ (trumpai vadinama tiesiog „Deloitte Lietuva“), kuri yra „Deloitte Central Europe Holdings Limited“ padalinys. „Deloitte Lietuva“ yra viena iš šalyje pirmaujančių organizacijų, teikiančių profesines audito, mokesčių ir teisės, finansų konsultacijų, verslo konsultacijų ir rizikos valdymo paslaugas. Lietuvoje paslaugas teikia daugiau kaip 60 šalies ir užsienio specialistų.

Sužinokite daugiau

  • ExternalURL
  • ExternalURL
Prisijunkite: