Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai, siekiant užtikrinti lankytojams spartesnį ir individualesnį naršymą. Naršydami mūsų tinklapyje, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos panaikinti ar blokuoti.

Priskirti prie mėgstamiausių El. paštas Atsispausdinti ši puslapį

Privatumas

PRIVATUMO POLITIKA

Paskutinį kartą atnaujinta: 2013 m. vasario 5 d.

Įžanga

Deloitte Lietuva (toliau – „mes“, „mus“, „mūsų“) gerbia ir užtikrina tinklapio lankytojų privatumą. Žemiau pateikiama privatumo politika nurodo, kaip vykdoma lankytojų pateikiamų duomenų apsauga deloitte.com tinklapio puslapiuose, nurodytuose kaip „Global>Lithuania“ kairėje pusėje viršuje (ši tinklapio dalis vadinama „šiuo tinklapiu“). Naršydami šiame tinklapyje, Jūs sutinkate su Jūsų duomenų naudojimu, laikantis šios privatumo politikos.  

Jei deloitte.com tinklapis kairėje pusėje viršuje pažymėtas kaip „Global“, tai yra nuoroda į pasaulinę Deloitte Touche Tohmatsu Limited („DTTL“) bendrovę. Be jo yra atskiri šalių, regionų ir veiklos sričių deloitte.com tinklapiai, kairėje pusėje viršuje pažymėti kaip „Global > ___“, kai brūkšnio (____) vietoje yra nurodyta konkreti šalis, regionas ar veiklos sritis (pvz., „Global>Lithuania“). Šie tinklapiai veda į atskirus deloitte.com puslapius. Šie atskiri pasauliniai, šalių, regionų ar veiklos sričių tinklapiai yra administruojami susijusių subjektų ir mes nesame už juos atsakingi. Ši privatumo politika neapima minėtų tinklapių, kaip ir kitų svetainių, galimai susijusių su šiuo tinklapiu. Raginame savo lankytojus, prieš pateikiant bet kokius asmeninius duomenis, peržiūrėti kiekvieno tinklapio privatumo politiką.

Ši privatumo politika gali būti reguliariai papildoma arba keičiama su konkrečiomis tinklapio dalimis susijusia privatumo politika (pvz., karjera). Norėdami daugiau sužinoti apie įsidarbinimo internetu galimybes, susipažinkite su šios srities privatumo politika.

Jei turite klausimų dėl privatumo politikos, susisiekite su tinklapio administratoriumi užpildydami užklausos formą.

Šiame tekste minimas „Deloitte padalinys“ reiškia DTTL, jos bendroves ir susijusias įmones.

Informacijos rinkimas

Norėdami naršyti tinklapyje, Jūs neprivalote pateikti jokių asmeninių duomenų. Šio tinklapio pagalba renkami tik tokie duomenys, kuriuos lankytojai pateikia savo noru. Tai gali būti Jūsų vardas, pareigos, įmonės adresas, el. pašto adresas, telefono ir fakso numeriai ar kt.

Mes galime kaupti ir saugoti bet kokį Jūsų pateiktą turinį, pvz., įrašus tinklaraščiuose, forumuose, wiki ir kitose socialinės medijos priemonėse bei paslaugose.

Paprastai nerenkame socialiai jautrių duomenų apie tinklapio lankytojus, tokių kaip rasė, etninė kilmė, religinės pažiūros, teistumo istorija, fizinė ar psichinė būklė, seksualinė orientacija ir pan. Jeigu tokia informacija būtų renkama, apie tai lankytojai būtų iš anksto įspėjami.

Prisijungimo informacija, slapukai (angl. cookies) ir sekliai (angl. web beacons)

Šiame tinklapyje išsaugoma standartinė prisijungimo informacija ir Jūsų IP adresas, naršyklės tipas ir kalba, prisijungimo dažnumas bei nukreipiančių tinklapių adresai. Siekdami užtikrinti kokybišką tinklapio valdymą ir patogią navigaciją, mes arba trečiosios šalys, teikiančios paslaugas, galime naudoti slapukus (mažas tekstines rinkmenas, saugomas lankytojo naršyklėje) ar seklius (skaitmeninius paveikslėlius, leidžiančius stebėti lankytojų srautą tam tikrame tinklapyje ir turinčius galimybę pasiekti tam tikrus slapukus), kurie padeda rinkti bendrus duomenis apie lankytoją. Sužinokite daugiau apie slapukų ir kitų sekimo technologijų naudojimą bei valdymą.

Informacijos naudojimas

Kai kada tinklapio lankytojai prisiregistruoja ir sukuria vartotojo paskyrą, norėdami gauti prieigą prie tam tikro turinio ar renginių informacijos, sudalyvauti apklausoje ar užsisakyti dominančios srities naujienlaiškius. Tokiais atvejais asmeninė informacija, kurią Jūs savanoriškai pateikiate mūsų tinklapyje, bus naudojama siekiant tinkamai patenkinti Jūsų poreikius.

Mes galime naudoti Jūsų asmeninius duomenis rinkodaros tikslais, siųsti Jums reklaminę medžiagą ar kitą komunikaciją apie mūsų ar kitų Deloitte padalinių vykdomas paslaugas. Mes galime paprašyti Jūsų atsiliepimų apie mūsų paslaugas rinkodaros ar kitais tiriamaisiais tikslais. Jūsų asmeninė informacija prireikus gali būti naudojama, ginant mūsų ar mūsų lankytojų teises arba nuosavybę, taip pat ir teisminiuose ginčuose.

Jūs galite bet kuriuo metu pareikalauti nebesiųsti Jums elektroninių laiškų ar nebevykdyti bet kokios kitos komunikacijos, susijusios su Jūsų registracija tinklapyje.

Informacijos atskleidimas trečiosioms šalims

Mes pasiliekame teisę atskleisti Jūsų asmeninę informaciją kitiems Deloitte padaliniams, siekdami suteikti Jums aktualią informaciją bei atlikdami rinkodaros ar kitus tyrimus. Asmeninė informacija gali būti atskleista Deloitte padaliniams ir trečiosioms šalims, atsakant į Jūsų prašymus bei užklausas, šių įmonių pardavimo, perleidimo, susijungimų ar įsigijimų atvejais, arba tais atvejais, kai trečiosios šalys valdo informaciją mūsų vardu.

Šių atskleidimų atvejais asmeninė informacija gali būti perduodama šalims ar regionams, kuriuose netaikomi tokie duomenų apsaugos nuostatai, kokie galioja Jūsų vietovėje.  

Pateikdami informaciją šiame tinklapyje, Jūs sutinkate su prieš tai paminėtais atskleidimais.

Lankytojų asmeniniai duomenys taip pat gali būti atskleidžiami įvairioms teisėsaugos, priežiūros ar kitoms valstybinėms institucijoms arba trečiosioms šalims įstatymų nustatyta tvarka.  

Tinklaraščiai, forumai, wiki ir kitos socialinės medijos

Šiame tinklapyje gali būti talpinami įvairūs tinklaraščiai, forumai, wiki ir kitos socialinės medijos priemonės bei paslaugos, leidžiančios Jums dalytis turiniu su kitais lankytojais (bendrai – „socialinės medijos priemonės“). Bet kokia Jūsų asmeninė ar kita informacija, pateikiama socialinės medijos priemone, gali būti skaitoma, kaupiama ir naudojama kitų tos socialinės medijos priemonės naudotojų, kurių mes iš dalies ar visiškai negalime kontroliuoti. Todėl mes nesame atsakingi už tai, kaip kiti lankytojai naudoja ar pasisavina bet kokią Jūsų asmeninę ar kitą socialinės medijos priemone pateikiamą informaciją.

Prieiga prie savo duomenų

Lankytojai, užsiregistravę mūsų tinklapyje, gali bet kuriuo metu prisijungti prie savo paskyros, taisyti ir atnaujinti duomenis ar išsiregistruoti. Dėl kokių nors priežasčių negalėdami prisijungti prie savo paskyros ar norėdami gauti apie Jus saugomų duomenų kopiją, turėtumėte susisiekti su tinklapio administratoriumi, užpildydami užklausos formą. Visais atvejais prašymus dėl prieigos prie informacijos ar jos pakeitimo vykdysime vadovaudamiesi galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų numatyta tvarka.

Informacijos sauga

Mes vadovaujamės technologijų ir procesų saugos standartais, kurie leidžia apsaugoti lankytojų pateikiamą informaciją nuo neturinčių teisės į prieigą asmenų neteisėtos prieigos, neteisėto duomenų atskleidimo, iškraipymo ar sunaikinimo.

Privatumo politikos pakeitimai

Mes pasiliekame teisę keisti ar koreguoti šią privatumo politiką savo nuožiūra. Šio puslapio viršuje visada galite matyti, kada privatumo politika buvo keista paskutinį kartą. Rekomenduojame reguliariai peržiūrėti privatumo politiką, kad žinotumėte, kaip yra saugomi Jūsų pateikiami duomenys.

Vaikų privatumo apsauga

Mes gerbiame vaikų privatumo apsaugos internete nuostatas. Šis tinklapis nėra skirtas 14 ir jaunesnio amžiaus vaikams. Nesiekiame rinkti ir naudoti informacijos apie jokį 14 metų ir jaunesnio amžiaus asmenį.

Lankytojų klausimai

Jeigu turite klausimų ar abejonių dėl Jūsų privatumo užtikrinimo, naudojantis šiuo tinklapiu, susisiekite su tinklapio administratoriumi, užpildydami užklausos formą.

 

Prisijunkite: