Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai, siekiant užtikrinti lankytojams spartesnį ir individualesnį naršymą. Naršydami mūsų tinklapyje, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos panaikinti ar blokuoti.

Priskirti prie mėgstamiausių El. paštas Atsispausdinti ši puslapį

Privatumas

PRIVATUMO POLITIKA

Paskutinį kartą atnaujinta: 2014 m. balandžio 22 d.

Įžanga

Deloitte.com apima skirtingas pasaulines, šalių, regionų arba funkcijų svetaines. Bet kurią šių svetainių galima rasti kiekvieno puslapio viršuje dešinėje.  

Šios Privatumo sąlygos apima tik konkrečios deloitte.com svetainės puslapius, kurie viršuje dešinėje nurodyti kaip Lietuva ir toliau tekste vadinami „šia Svetaine“.

UAB „Deloitte Lietuva“, DTTL bendrovė narė Lietuvoje (taip pat vadinama „mes“, „mus“, „mūsų“) yra privatumo principų paisančios pasaulinės organizacijos dalis. Mes esame Deloitte tinklo, kuriam priklauso ši Svetainė, bendrovė narė. Šios Privatumo sąlygos paaiškina, kaip mes saugome šioje Svetainėje surenkamą lankytojų informaciją.

Naršydami šioje Svetainėje Jūs sutinkate su šiomis Privatumo sąlygomis.   

Atkreipiame dėmesį, kad kitų šalių, regionų ir funkcijų deloitte.com svetainės priklauso kitoms Deloitte tinklo bendrovėms narėms, o ne mums. Šios Privatumo sąlygos neapima kitų svetainių, galimai susijusių su šia Svetaine. Skatiname lankytojus perskaityti kiekvienos svetainės privatumo sąlygas atskirai, prieš atskleidžiant bet kokią asmeninę informaciją.

Kai kurios šių Privatumo sąlygų dalys šioje Svetainėje gali būti papildomos arba keičiamos, jei keičiasi tam tikrų sričių privatumo sąlygos (pvz. Karjera). Jei pageidaujate daugiau sužinoti apie įsidarbinimo procedūras, skaitykite konkrečios srities sąlygas.

Jei turite klausimų dėl privatumo politikos, susisiekite su tinklapio administratoriumi užpildydami užklausos formą.

Informacijos rinkimas

Norėdami naršyti Svetainėje Jūs neprivalote pateikti jokių asmeninių duomenų. Šios Svetainės pagalba renkami tik tokie duomenys, kuriuos lankytojai pateikia savo noru. Tai gali būti, įskaitant, bet neapsiribojant, Jūsų vardas, pareigos, įmonės adresas, el. pašto adresas, telefono ir fakso numeriai ar kt.

Mes galime kaupti Jūsų asmeninę informaciją, jei prisiregistruojate šioje Svetainėje per trečiųjų šalių socialinių tinklų paskyras (įskaitant, bet neapsiribojant, LinkedIn, Facebook ir Twitter). Pavyzdžiui, šioje Svetainėje galite prisiregistruoti, susikurti paskyrą ir prisijungti, naudodami savo socialinių tinklų prisijungimo duomenis. Mes galime kaupti su šia socialinio tinklo paskyra susijusį ID ir / arba vartotojo vardą ir bet kokią informaciją arba turinį, kurį Jūs socialiniam tinklui leidote perduoti mums, pvz. Jūsų profilio nuotrauką, el. pašto adresą ir gimimo datą. Mūsų renkama informacija gali būti susijusi su Jūsų privatumo nustatymais socialiniame tinkle, tad prašome perskaityti atitinkamas privatumo sąlygas ar politiką. Kai prisijungiate prie šios Svetainės per socialinio tinklo paskyrą, Jūs suteikiate mums teisę rinkti ir naudoti savo asmeninę informaciją pagal šias Privatumo sąlygas. Mes taip pat galime saugoti bet kokį Jūsų pateiktą turinį, pvz. įrašus tinklaraščiuose, forumuose, wiki ir kitose socialinės medijos priemonėse bei paslaugose.

Paprastai nerenkame socialiai jautrių duomenų apie Svetainės lankytojus, tokių kaip rasė, etninė kilmė, religinės pažiūros, teistumo istorija, fizinė ar psichinė būklė, seksualinė orientacija ir pan. Jeigu tokia informacija būtų renkama, apie tai lankytojai būtų iš anksto įspėjami.

Prisijungimo informacija, slapukai (angl. cookies) ir sekliai (angl. web beacons)

Šioje Svetainėje išsaugoma standartinė prisijungimo informacija ir Jūsų IP adresas, naršyklės tipas ir kalba, prisijungimo dažnumas bei nukreipiančių svetainių adresai. Siekdami užtikrinti kokybišką Svetainės valdymą ir patogią navigaciją, mes arba trečiosios šalys, teikiančios paslaugas, galime naudoti slapukus (mažas tekstines rinkmenas, saugomas lankytojo naršyklėje) ar seklius (skaitmeninius paveikslėlius, leidžiančius stebėti lankytojų srautą tam tikroje svetainėje ir turinčius galimybę pasiekti tam tikrus slapukus), kurie padeda rinkti bendrus duomenis apie lankytoją. Sužinokite daugiau apie slapukų ir kitų sekimo technologijų naudojimą bei valdymą.

Informacijos naudojimas

Kai kada Svetainės lankytojai prisiregistruoja ir sukuria vartotojo profilį, norėdami gauti prieigą prie tam tikro turinio ar renginių informacijos, sudalyvauti apklausoje ar užsisakyti dominančios srities naujienlaiškius. Tokiais atvejais asmeninė informacija, kurią Jūs savanoriškai pateikiate mūsų Svetainėje, bus naudojama siekiant tinkamai patenkinti Jūsų poreikius. Mes galime naudoti Jūsų asmeninius duomenis rinkodaros tikslais, siųsti Jums reklaminę medžiagą ar kitą komunikaciją apie mūsų ar kitų Deloitte tinklo bendrovių narių vykdomas paslaugas. Mes galime paprašyti Jūsų atsiliepimų apie mūsų paslaugas rinkodaros ar kitais tiriamaisiais tikslais. Šiose Privatumo sąlygose „Deloitte tinklu“ vadinama DTTL, DTTL bendrovės narės ir susijusios įmonės.

Jūsų asmeninė informacija prireikus gali būti naudojama ginant mūsų ar mūsų lankytojų teises arba nuosavybę, taip pat ir teisminiuose ginčuose.

Jūs galite bet kuriuo metu pareikalauti nebesiųsti Jums el. laiškų ar nebevykdyti bet kokios kitos komunikacijos, susijusios su Jūsų registracija šioje Svetainėje.

Informacijos atskleidimas trečiosioms šalims

Mes pasiliekame teisę atskleisti Jūsų asmeninę informaciją kitoms Deloitte tinklo bendrovėms narėms, siekdami suteikti Jums aktualią informaciją bei atlikdami rinkodaros ar kitus tyrimus. Asmeninė informacija gali būti atskleista Deloitte tinklo bendrovėms narėms ir trečiosioms šalims, atsakant į Jūsų prašymus bei užklausas, taip pat šių įmonių pardavimo, perleidimo, reorganizacijos, susijungimų ar įsigijimų atvejais, arba tais atvejais, kai trečiosios šalys valdo informaciją mūsų vardu.

Šių atskleidimų atvejais asmeninė informacija gali būti perduodama šalims ar regionams, kuriuose netaikomi tokie duomenų apsaugos nuostatai, kokie galioja Jūsų vietovėje.

Lankytojų asmeniniai duomenys taip pat gali būti atskleidžiami įvairioms teisėsaugos, priežiūros ar kitoms valstybinėms institucijoms arba trečiosioms šalims įstatymų nustatyta tvarka.

Pateikdami informaciją šioje Svetainėje, Jūs sutinkate su prieš tai paminėtais atskleidimais. 

Tinklaraščiai, forumai, wiki ir kitos socialinės medijos

Šioje Svetainėje gali būti talpinami įvairūs tinklaraščiai, forumai, wiki ir kitos socialinės medijos priemonės bei paslaugos, leidžiančios Jums dalytis turiniu su kitais lankytojais (bendrai – „socialinės medijos priemonės“). Bet kokia Jūsų asmeninė ar kita informacija, pateikiama socialinės medijos priemone, gali būti skaitoma, kaupiama ir naudojama kitų tos socialinės medijos priemonės naudotojų, kurių mes iš dalies ar visiškai negalime kontroliuoti. Todėl mes nesame atsakingi už tai, kaip kiti lankytojai naudoja ar pasisavina bet kokią Jūsų asmeninę ar kitą socialinės medijos priemone pateikiamą informaciją.

Prieiga prie savo duomenų

Lankytojai, užsiregistravę mūsų Svetainėje, gali bet kuriuo metu prisijungti prie savo profilio, taisyti ir atnaujinti duomenis ar išsiregistruoti. Jei dėl kokių nors priežasčių nebepageidaujate turėti su šioje Svetainėje turima paskyra susietos trečiosios šalies socialinio tinklo paskyros (pvz. LinkedIn, Facebook ar Twitter), galite atitinkamai pakeisti savo nustatymus. Dėl kokių nors priežasčių negalėdami prisijungti prie savo paskyros ar norėdami gauti apie Jus saugomų duomenų kopiją, turėtumėte susisiekti su Svetainės administratoriumi, užpildydami užklausos formą. Visais atvejais prašymus dėl prieigos prie informacijos ar jos pakeitimo vykdysime vadovaudamiesi galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų numatyta tvarka.  

Informacijos sauga

Mes vadovaujamės technologijų ir procesų saugos standartais, kurie leidžia apsaugoti lankytojų pateikiamą informaciją nuo neturinčių teisės į prieigą asmenų neteisėtos prieigos, neteisėto duomenų atskleidimo, iškraipymo ar sunaikinimo.

Privatumo politikos pakeitimai

Mes pasiliekame teisę keisti ar koreguoti šias Privatumo sąlygas savo nuožiūra. Šio puslapio viršuje visada galite matyti, kada Privatumo sąlygos buvo keistos paskutinį kartą ir nuo kada atnaujinta jų versija įsigalioja Jums ir Jūsų informacijai šioje Svetainėje. Rekomenduojame reguliariai peržiūrėti Privatumo sąlygas, kad žinotumėte, kaip yra saugomi Jūsų pateikiami duomenys.

Vaikų privatumo apsauga

Mes gerbiame vaikų privatumo apsaugos internete nuostatas. Ši Svetainė nėra skirta 13 ir jaunesnio amžiaus vaikams. Nesiekiame rinkti ir naudoti informacijos apie jokį 13 metų ir jaunesnio amžiaus asmenį.

Lankytojų klausimai

Jeigu turite klausimų ar abejonių dėl Jūsų privatumo užtikrinimo, naudojantis šia Svetaine, susisiekite su Svetainės administratoriumi, užpildydami užklausos formą.

 

Prisijunkite: