Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Poradenské služby

Profesionální služby oddělení poradenství (consulting) se zaměřují na způsob řízení obchodní činnosti našich klientů v rychle se měnícím podnikatelském prostředí, regulačním prostředí i prostředí správy a řízení institucí a podniků.

Náš model zachycující veškeré podnikové procesy a činnosti, schopnost našich konzultantů se zkušenostmi v řadě odvětví použít osvědčené metodologie a nástroje, nám umožňují dodávat integrovaná řešení. Pomáháme společnostem identifikovat procesy a oblasti skýtající příležitosti pro krátkodobé přínosy i tvorbu dlouhodobých hodnot.

Neodmyslitelnou součástí každého podnikání je technologie podporující modely obchodní činnosti a její procesy. Náš věcný a praktický přístup využívá jak efektu softwarových řešení, tak možností elektronického obchodování.

Více informací

  • Efektivní údržba
    Optimalizujte proces údržby
  • Využijte krize ve svůj prospěch
    HR v rámci ekonomických cyklů
Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube