Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Správa a řízení společností

Deloitte Corporate Governance Centrum

Současná ekonomická situace zintenzivnila tlak na dodržování pravidel správy a řízení společností upravujících nejen fungování a kompetence orgánů společností, ale i vztah k věřitelům, investorům, akcionářům, auditorům. Kromě toho vymezuje obsah informačních povinností a řadu dalších záležitostí.

Deloitte Corporate Governance Centrum je platforma, která si klade za cíl informovat o aktuálním vývoji v oblasti správy a řízení společností a spojovat zúčastněné subjekty i odborníky a reagovat tak na aktuální vývoj ekonomické situace, změny legislativy a nová soudní rozhodnutí. Realizujeme pravidelné diskuse a semináře o aktuálních trendech a tématech, kulaté stoly, průzkumy a další aktivity reflektující situaci v oblasti řízení a správy společností.

Na stránkách Deloitte Corporate Governance Centra Česká republika se dozvíte více o:

 

Kontakty

Jan Spáčil
Partner
Ambruz & Dark / Deloitte Legal

+420 246 042 991

 

Michal Buchta
Advokát
Ambruz & Dark / Deloitte Legal

+420 246 042 816

 

Jaroslava Ignáciková
Advokátka
Ambruz & Dark / Deloitte Legal

+420 246 042 851

 

Lenka Navrátilová
Advokátka
Ambruz & Dark / Deloitte Legal

+420 246 042 867

 

 

 

 

 

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube