Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Průzkum názorů finančních ředitelů

Průzkum má za cíl analyzovat názory předních finančních ředitelů v rámci České republiky a středoevropského regionu a postupně se stát standardem pro hodnocení názorů finančních ředitelů na řadu strategicky důležitých otázek. Věříme, že tento pravidělně realizovaný průzkum se stane zajímavým zdrojem informací a poznatků o měnící se dynamice středoevropského podnikatelského prostředí. Vzhledem k přetrvávající ekonomické nejistotě tyto poznatky představují zajímavý pohled na možný další vývoj hospodářství. Více podrobností o celém projektu, včetně možnosti stažení jednotlivých studií ze středoevropského regionu, naleznete na www.deloitte.com/cecfo.

Studie

 • Průzkum názorů finančních ředitelů

  Publikováno 2014

  V meziročním srovnání je mezi finančními řediteli v ČR patrný nárůst optimismu, který přivedl tento ukazatel přes absenci „velkých optimistů“ na nejlepší hodnotu od počátku šetření.
 • Průzkum názorů finančních ředitelů

  Publikováno 2013

  Finanční vyhlídky společností a vnímání externí finanční a ekonomické nejistoty drží trend zjištěný v předchozích průzkumech. Dochází k omezení výrazně negativních či pozitivních očekávání, které může být interpretováno jako akceptování současného stavu ekonomiky jako faktu.
 • Průzkum názorů finančních ředitelů

  Publikováno 2012

  I přes nijak optimistické vyhlídky ekonomiky mají čeští finanční ředitelé více optimistický názor než před půl rokem. Zatímco před šesti měsíci očekávalo optimistické finanční vyhlídky 27 % finančních manažerů, aktuální průzkum odhaluje optimistickou náladu u 40 % z nich. Prioritou v současné době opět zůstává růst tržeb a to jak na současných, tak na nových trzích.

 

Martin Tesař
Partner

+420 246 042 525

 

Ladislav Šauer
Ředitel

+420 246 042 583

 

Luděk Niedermayer
Ředitel

+420 246 042 667

 

 

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube