Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Tiskové zprávy

Seznam tiskových zpráv

Strana   1/29   

Tiskové zprávy Sort ascending Datum Sort ascending PerexSort ascending
Pouze každý desátý člen statutárního orgánu je odměňován podle dosažených dlouhodobých cílů, fixní odměnu pobírá čtvrtina V České republice se meziročně snížil počet členů statutárních orgánů, kteří jsou odměňováni na základě dosahování dlouhodobých cílů v horizontu delším než jeden rok.
Firmy a podnikatelé volí již popáté nejlepší a nejhorší zákonu roku České firmy a podnikatelé pátým rokem po sobě vybírají nejlepší a nejhorší legislativní počin roku.
Deloitte a Hyposervis spustily unikátní Cenovou mapu realizovaných transakčních cen Společnost Deloitte ve spolupráci s Hyposervisem spustily unikátní nástroj – Cenovou mapu transakčních cen.
Odvody na pojistné v Česku jsou jedny z nejvyšších na světě Vedlejší náklady na pracovní sílu, tedy pojistné na sociální zabezpečení, patří v České republice k nejvyšším na světě.
Důvěra finančních manažerů v růst společností je nejvyšší od roku 2011 Důvěra finančních ředitelů v pěti největších zemí střední Evropy (Polsko, Česká republika, Rumunsko, Maďarsko a Slovensko), je nejvyšší od roku 2011.
Průzkum: Prioritou pro generaci Y je pracovat v inovativních společnostech Zástupci mladé generace Y (narozených po roce 1983) si přejí pracovat především pro společnosti, které podporují inovace.
Výnosy 20 nejvýdělečnějších klubů Fotbalové finanční ligy Deloitte pokořily hranici 5 miliard eur Podle 17. vydání Fotbalové finanční ligy (Football Money League), který sestavila poradenská společnost Deloitte, výnosy 20 nejvýdělečnějších klubů světa dosáhly v minulé sezóně 5,4 miliardy eur, což představuje nárůst o více než 400 milionů eur (8 %).
Objem prodeje phabletů v letošním roce překoná prodeje tabletů V letošním roce překonají prodeje phabletů, neboli chytrých telefonů větších rozměrů spojujících funkce mobilního telefonu a tabletu do jednoho zařízení, tradiční tablety.
Deloitte: Navzdory ekonomickým problémům celosvětové tržby maloobchodníků i nadále rostou Navzdory nepřejícím ekonomickým podmínkám dosáhly výnosy 250 největších maloobchodních řetězců ve finančním roce 2013 (tj. od června 2012 do června 2013) 4,3 bilionu dolarů.
Deloitte otevřel univerzitu pro Evropu, Střední východ a Afriku Společnost Deloitte otevřela univerzitu pro zaměstnance v regionu Evropa, Střední východ a Afrika.

Strana   1/29   

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube