Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Deloitte bodoval u studentů jako nejatraktivnější zaměstnavatel

"Velmi si vážíme tohoto ocenění, zrcadlí se v něm pozitivní vnímání našeho přístupu na okolí,"

- Martina Schiestlová,
ředitelka v oddělení lidských zdrojů společnosti Deloitte

Praha, 20. února 2013 – Nejatraktivnějším zaměstnavatelem pro české studenty v kategorii "Poradenství, outsourcing a audit" je společnost Deloitte. Mezi právními kancelářemi obhájila loňské vítězství Deloitte Legal. Vyplývá to z výsledků druhého ročníku průzkumu TOP zaměstnavatelé 2012/2013 České studentské Unie (ČeSU), v němž si více než 10 tisíc českých studentů vybíralo společnost, u které by v budoucnu chtěli pracovat.

"Se stejnou zodpovědností a nasazením, se kterým přistupujeme k řešení potřeb našich klientů, se obracíme na studenty vysokých škol. Velmi si vážíme tohoto ocenění, zrcadlí se v něm pozitivní vnímání našeho přístupu na okolí a samozřejmě také dlouhodobý a oboustranně prospěšný dialog mezi námi a vysokými školami," uvedla Martina Schiestlová, ředitelka v oddělení lidských zdrojů společnosti Deloitte.

"Velice si vážíme toho, že nás studenti ocenili jako nejatraktivnějšího zaměstnavatele podruhé za sebou. Snažíme se jim proto v rámci možností vyjít vstříc a někteří z nich mohou u nás v budoucnu najít uplatnění. Protože se však počet zájemců rok od roku zvyšuje, nemůžeme uspokojit všechny a mezi stovkami zájemců si vybíráme jen ty opravdu nejlepší," řekl k ocenění partner Deloitte Legal Vladimír Ambruz.

Více o výsledcích průzkumu zde.

 

O společnosti Deloitte

Deloitte označuje jednu či více společností Deloitte Touche Tohmatsu Limited, britské privátní společnosti s ručením omezeným zárukou, a jejích členských firem. Každá z těchto firem představuje samostatný a nezávislý právní subjekt. Podrobný popis právní struktury společnosti Deloitte Touche Tohmatsu Limited a jejích členských firem je uveden na adrese www.deloitte.com/cz/onas.

Společnost Deloitte poskytuje služby v oblasti auditu, daní, poradenství a finančního poradenství klientům v celé řadě odvětví veřejného a soukromého sektoru. Díky globálně propojené síti členských firem ve více než 150 zemích poskytuje společnost Deloitte svým klientům světové možnosti a špičkové služby, které společnostem umožňují řešit ty nejnáročnějších obchodní a podnikatelské úkoly. Přibližně 195 000 odborníků usiluje o to, aby se společnost Deloitte stala etalonem nejvyšší kvality.

© 2013 Deloitte Česká republika.

Kontakty

Jméno:
Lukáš Kropík
Společnost:
Deloitte Czech Republic
Titul pracovní pozice:
PR Manager
Telefon:
+420 775 013 139
Email
lkropik@deloittece.com
Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube