Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Zpravodaje

Aktuální přehledy a komentáře našich expertů do vaší schránky

Zpravodaje společnosti Deloitte obsahují aktuální odborné přehledy a praktické komentáře týkající se novel, předpisů, standardů, postupů a trendů, které byly zavedeny nebo se právě zavádějí a které ovlivňují praktické aspekty konkrétních oblastí z lokálního i mezinárodního hlediska. Pro automatické zasílání zpravodajů do vaší e-mailové schránky se můžete
registrovat zde.

 

Všechna vydání nových zpravodajů najdete na http://edu.deloitte.cz

 

Ucetni zpravodaj

dReport
Pravidelný souhrnný přehled aktualit z oblasti daní, práva, českého účetnictví, EU dotací a dalších odborných témat, která mají vliv na obchodní aktivity z lokálního i mezinárodního pohledu. Čtenářům zároveň přinášíme komentáře k současné ekonomické situaci, zajímavé studie a přehled nejbližších seminářů a webcastů, včetně novinek z  firemních a společenských akcí Deloitte.

Aktuální vydáníVšechna vydání 

Ucetni zpravodaj

Účetní zpravodaj
Nové či upravené účetní postupy a jejich uplatňování v oblasti českého účetnictví, Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS) a obecně uznávaných účetních postupů v USA (US GAAP).

Aktuální vydáníVšechna vydání 

Daňový zpravodaj
Aktuální novinky z oblasti přímých i nepřímých daní pod drobnohledem daňových poradců v novém kabátě. Výklad praktických situací a přehled aktuálních daňových povinností.

Aktuální vydáníVšechna vydání 

A&Dvocate: právní zpravodaj
Aktuality, odborné články a komentáře k novým i navrhovaným legislativním změnám z pohledu právní kanceláře Ambruz & Dark/Deloitte Legal.

Aktuální vydáníVšechna vydání 

ICT zpravodaj
Digitální business v České republice procházel v předchozích letech změnami, které byly umožněny technologickým pokrokem v oblasti chytrých telefonů a tabletů, spolu s postupným zlepšováním přístupu k vysokorychlostnímu internetu. Tyto změny jsou příležitostí k novým zdrojům příjmů pomocí zapojení digitálních kanálů, sociálních sítí a sledování bezprostřední reakce zákazníků a uživatelů.

Aktuální vydáníVšechna vydání 

Řízení rizik
Řízení podnikových rizik se v posledních letech, zejména v důsledku dlouhodobé ekonomické krize, posunulo mezi manažerské aktivity s nejvyšší prioritou.

Aktuální vydáníVšechna vydání 

GI Alert

Novinky v oblasti dotací
Investiční pobídky představovaly v poslední dekádě skvělou příležitost pro příchozí zahraniční investory. Současná ekonomická situace má nicméně neblahý efekt na závazky, které na sebe vzali mnozí investoři v rámci udělených pobídek.

Aktuální vydáníVšechna vydání 

Tax alert
Bleskové novinky a aktuality  v oblasti daňové a právní problematiky, odborné komentáře k připravovaným změnám v legislativě.

Aktuální vydáníVšechna vydání

Customs News

Imigrační a celní novinky
Pokud jste podnikatel nebo firma působící v mezinárodním obchodě a zajímají Vás novinky v oblasti exportu a importu, je tento newsletter přesně pro Vás.

Všechna vydání

GI Alert

FS Bulletin
Zpravodaj specializovaný na finanční sektor, ve kterém Vám přinášíme názory, zkušenosti a novinky z oblasti bankovnictví a pojišťovnictví a zabýváme se stále komplikovanějšími regulatorními požadavky.

Aktuální vydáníVšechna vydání 

Hotel Yield (obálka)

Hotel Yield
Publikace zaměřená na analýzu v oblasti hotelnictví. Přináší komentovaný vývoj hotelnictví v zemích střední a východní Evropy založený na datech STR Global. Obsahem publikace jsou také novinky z účetnictví, daní, regulace, poradenství a dalších oblastí, které mohou být pro podnikatele v oblasti hotelnictví zajímavé.

Aktuální vydáníVšechna vydání 

Retail Yeield (obálka)

Retail Yield
Analyzuje aktuální situaci v oblasti nemovitostí se zaměřením na oblast maloobchodu. Zaměřuje se na poskytování informací o příležitostech a rizicích vyplývajících ze současného vývoje, představuje výsledky aktuálních studií a průzkumů a přináší rozhovory s významnými lídry odvětví. Retail YIELD je primárně určen oběma skupinám pohybujícím se na této části trhu nemovitostí, tedy jak developerům, investorům a operátorům shopping center a maloobchodních ploch, tak jejich zákazníkům, tedy maloobchodníkům.

Aktuální vydáníVšechna vydání 

SMART Stavebnictví (obálka)

SMART Stavebnictví
Publikace je primárně určena vrcholovému a střednímu managementu stavebních společností a klade si za cíl přinášet nový pohled na různé stránky řízení stavebních firem a poskytovat informace, které ze stavebnictví mohou udělat opravdu 'SMART, nebo-li chytré, vysoce znalostní odvětví. Už do svého názvu si publikace vytkla svůj základní obsah, tedy články z oblasti Strategického Managementu, Analýzy odvětví, Rozhovory s významnými manažery odvětví a přibližování Trendů a úspěšných příkladů, která se v odvětví objevují.

Aktuální vydáníVšechna vydání 

 

Kontakty

Gabriela Naiwirtová
Senior Marketing Coordinator
Clients & Markets

+420 246 042 222

gnaiwirtova@deloittece.com

 

 

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube