Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Tiskové centrum

Aktuální tiskové zprávy Deloitte v ČR

Pracujete-li v médiích nebo jen ze zájmu hledáte zdroj zpráv a faktů ze společnosti Deloitte v České republice, jste na správném místě. Níže naleznete nejnovější tiskové zprávy a odborné články spolu s kontaktem pro více informací o naší společnosti.

Ať už hledáte partnerství pro řešení obchodních potřeb, nové zaměstnání či odbornou odpověď na ekonomické otázky, neváhejte se na nás obrátit. Napište nám prosím své dotazy či připomínky prostřednictvím kontaktního formuláře.

Více Nejnovější tiskové zprávy

 • Největší firmy ve spotřebním sektoru loni udržely růst tržeb
  Z nové zprávy "Globální síly ve spotřebním průmyslu pro rok 2014", kterou posedmé vydala společnost Deloitte, vyplývá, že tržby 250 největších společností v tomto odvětví zaměřených na spotřební průmysl vzrostly ve finančním roce 2012.
 • Deloitte otevřel novou kancelář v Plzni
  Společnost Deloitte otevřela od začátku dubna 2014 novou kancelář v Plzni, kterou povedou stávající specialisté z daňového a právního oddělení Alena Dugová a Antonín Weber.
 • Pouze každý desátý člen statutárního orgánu je odměňován podle dosažených dlouhodobých cílů, fixní odměnu pobírá čtvrtina
  V České republice se meziročně snížil počet členů statutárních orgánů, kteří jsou odměňováni na základě dosahování dlouhodobých cílů v horizontu delším než jeden rok.
 • Firmy a podnikatelé volí již popáté nejlepší a nejhorší zákonu roku
  České firmy a podnikatelé pátým rokem po sobě vybírají nejlepší a nejhorší legislativní počin roku.

Kontakt pro média

Lukáš Kropík
PR Manager
Clients & Markets

+420 775 013 139

lkropik@deloittece.com

 

 

Více

 • Globální tiskové centrum Deloitte
  Aktuální zpravodajství Deloitte
Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube