Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Hlavní trendy v oblasti technologií, médií a telekomunikací v roce 2007

Prognózy pro odvětví ze série TMT Trends 2007

Populární každoroční prognózy společnosti Deloitte pro odvětví technologií, médií a telekomunikací zkoumají řadu nových trendů, které budou mít nyní i v budoucnu výrazný dopad na podnikání. Série prognóz přináší výběr různorodých pohledů a myšlenek, které podněcují, inspirují a zaměstnávají hlavní představitele a řídící pracovníky v odvětví.

 • Technologie

  Top technology trends for 2007

  Naše prognózy pro rok 2007 postihují rostoucí vliv životního prostředí na technologický sektor, znovuobjevení uživatelského rozhraní, skryté náklady na ukládání dat, vývoj biometrického zabezpečení, variabilní náklady technologií poskytovaných zdarma, potenciálně globální dopad řetězových podvodů, nové kombinace existujících technologií, zisk technologického odvětví z budování sociálních sítí, vývoj parazitních energetických systémů a technologická vylepšení člověka.

 • Média

  Top media trends for 2007

  Prognózy pro rok 2007 se zabývají komercializací sociálních sítí a obsahu vytvářeného uživateli, nesourodostí měření sledovanosti nových a tradičních médií, příležitostmi v čínském mediálním sektoru, růstem reálných ekonomik ve virtuálních světech, alternativními podobami efektu dlouhého ocasu, okamžitou dostupností videa na vyžádání pro osobní počítače, zapojením veřejnosti do televizních programů, rostoucí symbiózou mezi online publikacemi a tištěnými zdroji a konečně náklady na bezplatná média.

 • Telekomunikace

  Top technology trends for 2007

  Prognózy pro telekomunikace v tomto roce zahrnují možnost převýšení poptávky nad nabídkou na internetu, diskusi o neutralitě internetu, potřebnost širokopásmových zařízení, návrhy na rentabilitu mobilního videa, nahrazování pevných linek mobily v budovách, strategie pro IPTV, přínosy datově nenáročných telekomunikačních aplikací, potenciální úskalí triple play, propasti v dostupnosti připojení a rostoucí náklady bezplatných telekomunikačních služeb.

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube