Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Nemovitosti

To view this content in flash please install the latest version of Adobe Flash Player.

Trh s nemovitostmi je v současné době těžko čitelný. Kdy se má všímavá firma pustit do podnikání na trhu s nemovitostmi a jakou oblast má zvolit? Otázky správného načasování a místa vstupu na tento trh bývají často stejně závažné jako rozhodování o objemu kapitálu, který do dané transakce vložíme. Společnost Deloitte má k dispozici speciální mezinárodní tým více než 100 odborníků, kteří dokáží řešit otázky z oblasti nemovitostí v celém regionu střední Evropy.Více...

Průzkum & Témata

 • Vývoj rezidenčního trhu v roce 2011
  Stejně jako v minulých letech bude nadále pokračovat trend v podobě výraznější segmentace trhu z pohledu zákazníků či diferenciace trhu založené na kvalitě a moderním designu.
 • European Powers of Construction 2010
  Osmý ročník studie, která zveřejňuje žebříček největších evropských stavebních společností a popisuje situaci ve stavebnictví.
 • Vývoj rezidenčního trhu v roce 2009
  Detailní analýza externích i interních faktorů ovlivňujících vývoj rezidenčního trhu v České republice a predikce možných scénářů dalšího vývoje.
 • Vývoj rezidenčního trhu 2008
  Detailní analýza externích i interních faktorů ovlivňujících vývoj rezidenčního trhu v roce 2008.
 • Naše zkušenosti v oblasti nemovitostí
  Námi nabízená řešení jsou zaměřena na obvyklé problémy a záležitosti spojené s investičními projekty v oblasti nemovitostí.
 • Nabídka našich služeb v oblasti nemovitostí
  Evropy tým složený z odborníků v oblasti nemovitostí, kteří jsou připraveni poskytnout domácím i zahraničním investorům odbornou pomoc ve vztahu ke všem záležitostem souvisejícím s nemovitostmi.
 • Vývoj stavebnictví do roku 2012
  Návrh rozvojových opatření pro obnovu dynamiky stavebnictví a ekonomiky ČR.
Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube