Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Veřejný sektor

Oddělení pro veřejnou správu společnosti Deloitte poskytuje prvotřídní poradenské služby klientům z řad místní správy až po orgány státní správy na centrální úrovni.

Náš tým je tvořen nejen experty, kteří mají bohaté zkušenosti z projektů realizovaných ve veřejné správě, ale také profesionály, kteří zastávali řídící pozice v organizacích veřejné správy a disponují tak přímou znalostí specifik tohoto prostředí.

Při poskytování poradenských služeb jsme si vědomi skutečnosti, že i státní sektor prochází dynamickým společenským, ekonomickým a technickým vývojem, což se odráží i na typech našich projektů. Zaměřujeme se na privatizace, partnerství veřejného a soukromého sektoru, poskytování veřejných služeb prostřednictvím sítí (moderní trendy řízení ve veřejné správě), zvyšování efektivity a kvality veřejné správy.

Našim klientům z oblasti veřejného sektoru nabízíme kompetence a zkušenosti v oblastech:

  • Projektové integrace, řízení změny
  • Provozní efektivity
  • Elektronizace a bezpečnosti procesů a agend
  • Inteligence v datech
  • EU agendy
  • Agendových řešení, regulace
  • Alternativních forem financování a zajištění veřejných služeb

Díky široké škále odborného zaměření našich expertů jsme schopni nabídnout klientům komplexní přístup včetně poradenství v oblasti právních služeb, daní a auditu.

Kontakty

Tomáš Kubíček
Partner

+420 246 042 171

 

 

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube