Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

O skupině FSI

Skupinu společnosti Deloitte pro odvětví finančních služeb (FSI) ve střední Evropě tvoří síť více než 315 odborníků, kteří nabízí širokou paletu specializovaných služeb finančním institucím v oblasti bankovnictví, cenných papírů, pojišťovnictví a v sektoru řízení investic. Vedle auditu a daňového poradenství nabízíme služby v oblastech jako je řízení rizik, dodržování požadavků regulačních orgánů, technologická řešení, aktuární a pojišťovací poradenské služby. Tyto služby pak naši zkušení odborníci přizpůsobují přesně požadavkům klientů.

Jako plně integrovaná regionální společnost vám můžeme být nápomocni při řešení každodenních obchodních záležitostí, realizaci změn i při plánování do budoucna tak, abyste co nejlépe využili všech příležitostí a dosáhli tak svých strategických cílů.

Skupina pro odvětví finančních služeb působí ve více než 30 pobočkách v 17 zemích střední Evropy a své služby poskytuje patnácti z dvaceti největších bank působících v tomto regionu, předním pojišťovacím společnostem, společnostem zabývajících se správou aktiv a nemovitostí, makléřům, společnostem, které obchodují s elektrickou energií, a leasingovým a faktoringovým společnostem.

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube