Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Daňový seminář - Tradiční podzimní DPH seminář

Datum a čas zahájení

15. říjen 2013 8:30

Datum a čas ukončení

15. říjen 2013 16:00

Časové pásmo:

(GMT+01:00) Belgrade, Bratislava, Budapest, Ljubljana, Prague

Místo konání

Hilton Prague
Pobřežní 311/1
Praha 8 186 00
Česká republika

Možnosti registrace

Online

Litujeme, ale kapacita této akce je naplněna. Pro informace o další připravované akci prosím kontaktuje Eriku Ožďanovou.

Rádi bychom Vás pozvali na náš tradiční velký podzimní seminář o DPH spojený se specializovanými odpoledními workshopy, který se bude konat 15. října 2013 v konferenčních prostorách hotelu Hilton Prague, Pobřežní 311/1, Praha 8.

 

Program

 

Seminář bude zaměřený na následující oblasti:

 

      •   

Novela 2014

      •   

Informace a pokyny GFŘ v roce 2013

      •   

Co se chystá na úrovni EU

      •   

Elektronické podávání přiznání (technologické okénko)

      •   

Krátká informace o novinkách z celní oblasti a Intrastatu

      •   

Shrnutí novinek v oblasti DPH na Slovensku

 

V rámci výše uvedených oblastí se můžete konkrétně těšit např. na novinky vyvolané novým Občanským zákoníkem nebo ukázku možností elektronického podávání přiznání k DPH.

 

Stejně jako v minulých letech Vás upozorníme i na zajímavá soudní rozhodnutí, která mají dopad do praktického uplatňování zákona o DPH.

 

Forma semináře

 

Seminář bude probíhat ve dvou částech. Dopolední část bude společná pro všechny účastníky a bude zaměřena na obecnější záležitosti zákona o DPH, které se dotýkají většiny účastníků. Odpolední část bude probíhat formou workshopu v několika užších skupinkách, které budou vytvořeny dle specifik jednotlivých oblastí podnikání. V průběhu celé akce nebo po jejím ukončení bude možné konzultovat uplatňování nepřímých daní jak s přednášejícími, tak s dalšími specialisty ze společnosti Deloitte.

 

Seminář povedou špičkoví odborníci z DPH týmu Deloitte Česká republika. Konference se budou účastnit i slovenští specialisté, kteří vám zodpoví případné dotazy na uplatnění DPH na Slovensku.

 

Prosíme o zaslání případných dotazů na specifická témata na e-mail: eozdanova@deloittece.com.

Informace o platbách

Účastnický poplatek*
4 990 Kč + 21 % DPH
Platební údaje**
Deloitte Advisory s.r.o. (IČ 27582167, DIČ CZ27582167)
číslo účtu: 1000037000/3500
variabilní symbol: 151013 (termín 15. října 2013)
ING Bank N.V., Zlatý Anděl, Nádražní 25, 150 00 Praha 5

Poplatek za seminář prosím uhraďte ihned po registraci. Nevystavujeme zálohové faktury. Daňový doklad bude vystaven v souladu se zákonem o DPH a zaslán poštou.

*) Cena za jednu osobu zahrnuje zápisné na seminář, školicí materiály a občerstvení včetně oběda.
**) Do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno.

Informace o registraci

Závazné přihlášky k účasti podávejte vyplněním registračního formuláře po stisknutí tlačítka Zaregistrovat níže, nejpozději dva dny před konáním semináře. Do pole Poznámky registračního formuláře doplňte prosím IČ a DIČ vaší společnosti. Poplatek za seminář, prosím, uhraďte ihned po registraci.

Stornovací podmínky

Bezplatné stornování je možné do deseti dnů před zahájením semináře. Při odhlášení v rozmezí devíti až dvou dnů před zahájením semináře činí stornovací poplatek 50 %, při pozdějším odhlášení pak 100 %. V naléhavých případech si společnost Deloitte vyhrazuje právo na zrušení semináře.

Kontaktní informace

Erika Ožďanová
+420 246 042 971

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube