Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku
Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Napište nám

Ať už hledáte partnerství pro řešení obchodních potřeb, nové zaměstnání či odbornou odpověď na ekonomické otázky, neváhejte se na nás obrátit. Napište nám prosím své dotazy či připomínky prostřednictvím kontaktního formuláře níže.

Žádáte-li zaslání nabídky služeb, využijte prosím uzpůsobeného formuláře pro zadání své specifické poptávky.

Po odeslání očekávejte automatické potvrzení o doručení zprávy. Odpovíme Vám v nejkratší možné době, v případě specifických dotazů nejpozději do dvou dnů.

Pokud byste nás raději kontaktovali telefonicky nebo faxem, použijte prosím náš Global Office lokátor k nalezení nejbližší kanceláře Deloitte

Uchazeči o zaměstnání nebo stáž v Deloitte mohou navštívit naše kariérní stránky k vyhledání volných míst na celém světě a odeslání žádosti online.

Pole označená hvězdičkou * jsou povinná.

   
Adresa (pokr.):
   


Přečtěte si prosím naše pravidla ochrany zpracování osobních údajů.


Pro zobrazení captcha prosím aktivujte JavaScript na Vašem prohlížeči

Zobrazit obrázek v:: Čeština | English

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube