Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Vedení české pobočky

Domníváme se, že služby mimořádné kvality mohou poskytovat pouze mimořádní lidé. Seznamte se s vedoucími partnery společnosti Deloitte Czech Republic.

Josef Kotrba

Josef Kotrba

Vedoucí partner

Josef Kotrba před příchodem do společnosti Deloitte vykonával funkci člena představenstva a náměstka generálního ředitele České spořitelny, a.s. odpovědného za investiční bankovnictví. Účastnil se nebo vedl mnohé velké transakce, které se v České republice uskutečnily v posledních letech. V oblasti podnikových financí vedl transakce zahrnující několik projektů pro velké a středně velké národní společnosti na straně prodávajících a pro velké národní a nadnárodní společnosti na straně kupujících.

Martin Tesař

Martin Tesař

Vedoucí partner oddělení auditorských a poradenských služeb

Martin Tesař je autorizovaným účetním znalcem ve Velké Británii (FCCA), českým licencovaným auditorem a držitelem profesní kvalifikace IFRS (DipIFR). Je členem Komory auditorů České republiky a statutárním auditorem. Martin Tesař má pracovní zkušenosti z kanceláře Deloitte ve Washingtonu a také ze zemí regionu Deloitte Central Europe. Má bohatou praxi v provádění finančních auditů a poradenských projektů v oblasti interních kontrol, IFRS a US GAAP ve společnostech podnikajících v oblasti technologií, médií a telekomunikací (TMT), podniků obchodů a služeb a výrobních společností.

Tomas Seidl

Jaroslav Škvrna

Vedoucí partner daňového oddělení

Jaroslav Škvrna pracuje v pražské kanceláři společnosti Deloitte a je vedoucím partnerem v oddělení daňových služeb pro Českou republiku. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy a je certifikovaným daňovým poradcem. Pan Škvrna má více než osmnáctiletou zkušenost v oboru se zaměřením na dotace a pobídky, výzkum a vývoj a daň z příjmů právnických osob. Zaměřuje se na poskytování služeb nadnárodním společnostem, kterým pomáhá při plánování aktivit v tuzemsku i zahraničí, a dále na poskytování služeb celé řadě velkých českých podniků.

Vanek Vladimir

Vladimír Vaněk

Vedoucí partner oddělení podnikového poradenství a oddělení podnikových rizik

Vladimír Vaněk je vedoucím partnerem podnikového poradenství a oddělení podnikových rizik společnosti Deloitte v České a Slovenské republice. Vzhledem ke své specializaci na oblast energetiky je současně vedoucím partnerem pro toto odvětví v Deloitte Cental Europe, které zahrnuje 17 státu ve střední Evropě. Má více než 27 let zkušeností v oblasti posuzování podnikových procesů včetně oblasti IT, návrhu procesů řízení IS/IT, výběrů a implementace informačních aplikací pro pokrytí podnikových procesů softwarovými aplikacemi a to zejména v oblastech s vysokým výskytem podnikových rizik jako jsou aplikace pro práci na finančních a komoditních trzích.

Miroslav Svoboda

Miroslav Svoboda

Vedoucí partner pro oddělení finančního poradenství

Miroslav Svoboda nastoupil do společnosti Deloitte Česká republika v roce 2003. Od roku 2008 byl partnerem v daňovém oddělení a v únoru 2014 se stal vedoucím partnerem v oddělení finančního poradenství. Je také vedoucím v oblasti daňového poradenství při fúzích a akvizicích v rámci Deloitte střední Evropa. Zaměřuje se na služby při fúzích a akvizicích obecně a jeho zkušenosti pocházejí především z komplexních projektů mezinárodního zdanění a právní a účetní struktury fúzí a akvizic. Podílel se na realizaci různých mezinárodních zakázek, strukturování a akvizic a českých i mezinárodních projektů restrukturalizace a refinancování, včetně právních fúzí, rozdělení a prodejů společnosti.

Naše služby

  • Úspěch spočívá v detailech
    Stáhněte si obecnou brožuru o společnosti Deloitte Česká republika.
Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube