Snažíme se, aby naše služba reagovala promptně na vaše požadavky a poskytovala individuální přístup, a proto využíváme na této stránce cookies. Využíváním naší stránky souhlasíte s jejich použitím. Přečtěte si prosím informace týkající se cookies, kde se dozvíte více o tom, jak a kde je používáme, popř. jak je můžete smazat či zablokovat.

Bookmark Email Tisknout tuto stránku

Deloitte ve střední Evropě

Historický přehled

Od začátku 90. let dvacátého století hrála společnost Deloitte díky poradenství poskytovanému vládám a místním i zahraničním podnikům významnou roli v přeměně střední Evropy.

V roce 1990 vznikla společnost Deloitte & Touche Eastern Europe, která začala poskytovat služby klientům v Maďarsku, Polsku, Československu a Společenství nezávislých států. V té době zaměstnávala naše regionální firma jen hrstku lidí, měla kanceláře ve třech středoevropských zemích a Společenství nezávislých států a vykazovala výnosy nižší než 0,5 milionu USD.

Dnes zaměstnává Deloitte ve střední Evropě více než 3 800 lidí působících ve více než 30 kancelářích v 17 zemích a má roční výnosy přesahující 236 milionů eur.

Společnost Deloitte ve střední Evropě je regionální organizací subjektů sdružených ve společnosti Deloitte Central Europe Holdings Limited, která je členskou společností sdružení Deloitte Touche Tohmatsu Limited ve střední Evropě. Odborné služby poskytují dceřiné a přidružené podniky společnosti Deloitte Central Europe Holdings Limited, které jsou samostatnými a nezávislými právními subjekty.

Členské země Deloitte CE

Albánie
Bosna - Hercegovina
Bulharsko
Černá Hora
Česká republika
Estonsko
Chorvatsko
Litva
Lotyšsko
Maďarsko
Makedonie
Moldavsko
Polsko
Rumunsko
Slovensko
Slovinsko
Srbsko

Country Desks:
Experts to provide services in your native language

Email Us   Facebook    LinkedIn Corporate   LinkedIn Alumni   Youtube